Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a babának két napra...

Szoktatok a babának két napra főzni, vagy minden nap frissen készül a főzelékje?

Figyelt kérdés

Ma paradicsomos főzeléket készítettem hússal és sajttal. Elég nagy mennyiség lett (500g) és két pohárba adagoltam. Holnapra is ezt szánom.

Lehet, hogy nem jól csinálom?


2010. jan. 28. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig 2 napra főzök neki, miért csinálnád rosszul? Sőt a barátnőimmel mindig beszéljük hogy ők sem főznek a babáknak minden nap.
2010. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan csinálhatod így is.

én minden nap főzök, de ő kétszer kap egy nap főzeléket.

2010. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is mimimum két napra főzök, ennél kevesebbet már nem is lehetne! :)
2010. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen jól csinálod. én is 2 napra főzök
2010. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kriszta81 ***** válasza:

Dehogy csinálod rosszul, már miért csinálnád? :) Nem lesz annak a főzeléknek semmi baja egy nap a hűtőben. Én sem főztem soha minden nap újat.

Én olyat is csinálok, hogy főzök egy nagyobb adag főzeléket, kiporciózom és lefagyasztom. Aztán mikor épp nem tudok valami miatt főzni, akkor előveszem és a gyerkőc így is tud főttételt enni.

2010. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en nem fozok minden nap. kozel sem. amig kisebb volt (1 ev alatt) sokszor kapott uveges etelt vagy tobb adagot foztem es lefagyasztottam. most hogy eszi a mi kajankat (mi 3 napig is eleszegessuk neha) 1-2 alkalommal kap aztan mag vagy 2 adagot lefagyasztok es akkor adom, amikor olyant eszunk, ami neki nem valo meg, esetleg nincs eppen meg kesz a kaja akkorra amikor o ehes.
2010. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!