Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy wellness szállodában a...

Egy wellness szállodában a szobából mibe vigyem le a babám a medencékhez?

Figyelt kérdés
8 hónapos, most pakolok, de nemtudom mit tegyek be neki,amibe le tudnám vinni a medencékhez.
2010. jan. 28. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vékony melegítő együttes vagy ha még szereti rugi.(alatta rövid vagy hosszúujjú body)Meleg lesz ott biztosan legyen többféle cucc és akkor biztosan lesz ott első alkalom után mit adj rá
2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kriszta81 ***** válasza:
Szia! Ha van fürdőköntöse, akkor abban. Ha nincs, akkor szerintem egy sima törölköző is megteszi, beletekered és már indulhattok is. :)
2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez azért függ a helytől is :) Hogy fűtött vagy fűtettlen útvonalon közelítheted-e meg. Arra azért mindenképpen gondolj, hogy pancsi után még akkor is kell sapka, ha teljesen meg tudod szárítani a buksiját/haját.

OFF: hova mentek?

2010. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bükfürdőre, 5*-os a hotel, úgyhogy gondolom fűtött. A vékony sapi jó ötlet, nem is gondoltam rá...
2010. jan. 28. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:

De jó nektek :) Én is már nézegetem, hova tudnánk elmenni tavasszal...

Ne feltételezz semmit még egy 5*-tól se! Mi bő egy éve 4*-os überbababarát szállodában voltunk, volt egy kb 50 m-es folyósószakasz, ahol ugyanolyan idő volt, mint kint. Novemberben. Épp felújítás volt...

Vagy készülj fel minden eshetőségre, vagy hívd őket fel telefonon, hogy a ti szobátoktól hogyan lehet megközelíteni a pancsoldát.

2010. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mért beviszed a vízbe?Első vagyok bocsi az offért
2010. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért ne vinném? Nem a gyógyvízbe, hanem a pancsolóba.
2010. jan. 28. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:

egy törölköző szerintem is elég,de vigyél egy pólót,meg egy nacit,hogy ha ki jön a vízből azért húzd rá,annyira biztos nincs meleg.

Miért ne vinné be a vízbe?azért mennek!!

2010. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem mert azt olvastam 1 éves kor után ajánlott csak bevinni közfürdőbe.de hát nekem mindegy csak kérdeztem
2010. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csupa jó ötletet kaptam. Remélem tetszeni fog a kisasszonynak a hétvége!
2010. jan. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!