Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitoknak mindig megvan a...

Babáitoknak mindig megvan a napi fél liter tejalapú tápláléka?

Figyelt kérdés

Csak azért érdeklődöm,mert pl.ma reggel a kislányom nem volt hajlandó meginni a tápszerét(pedig 200 ml le szokott csúszni).Helyette kapott tejpépet(kb 120 ml elég volt neki).Viszont így sehogy nem lesz meg az 500 ml,mert este is inkább főzelékezik.Ez mennyire baj?

Köszönöm,hogy válaszoltok!

További szép napot!!!


2010. jan. 28. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira betartani, nem lesz baja, nyugi.
2010. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!!
2010. jan. 28. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, fogalmam sincs.

Már 10,5 hónapos és soha nem számoltam

2010. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában megvan napok lehetnek amikor nincs de hátt végülis a tejpép is tejalapú azt is lehete ml-ben mérni
2010. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem kell ennyire szigorúan számolgatni, csak a lényeg h ne legyen belőle rendszer hogy nem eszik tejterméket.

A barátnőm küzd mindig a kisfiával, mert ő nagyon nem szereti a tejtermékeket, így szabályosan bele kell csempészni a kajájába a tejet-túrót-sajtot stb hogy ne vegye észre.csak a gyüm.joghurtot eszi meg.

(már elmúlt 1 éves)

Az én fiam meg a másik véglet ő folyton tejterméket enne, tejet tápszert, kakaót,joghurtot, túrót sajtot, ezeket imádja. Nekünk még sztem több is van napi fél liternél a fogyasztás. Én meg emiatt aggódom:)

2010. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy, mennyi idős.

Az én fiamnak soha nincs meg, 1 éves kora óta, ugyanis azóta egy korty tejet sem iszik. Joghurtból meg azért nem eszik meg fél liternyit egy nap.

2010. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!!!

Tulajdonképpen a védőnőnk csak lesett,mikor mondtam neki,hogy nincs meg a fél liter tejalapú táplálék.Azt mondta,hogy ne foglalkozzak vele,az a lényeg,hogy változatosan egyen(többek között kapjon joghurtot,tejpépet),és akkor nem lesz baj.

Csak itt azt olvasom,hogy mennyire fontos,és hogy a joghurtfélék nem ugyanolyan jók,mintha tápszerből inna ennyit.

Bocsi,hogy ilyen értetlen vagyok!:))

Első gyerek,és néha fogalmam sincs,hogy mit csinálok jól,vagy rosszul.Mindenhol mást hallok!:))

Köszönöm!!!

2010. jan. 28. 12:26
 8/11 A kérdező kommentje:
8,5 hónapos a kisasszony :))
2010. jan. 28. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:

náunk 10 hónapos, 1 150ml-es joghurt, és 3 deci tápszer este, ennyi a tejalapú.

korábban még ennyi se volt, mert kevesebb joghurtot evett reggel, este meg "csak" 240 tápszert.

2010. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Kicsit megnyugodtam,hogy nem csak nálunk ez a helyzet.

Még egyszer köszönöm mindenkinek,aki időt szakított arra,hogy a segítségemre legyen!!!

2010. jan. 28. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!