Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol olyan hozzáértő bébiszittereket lehet házhoz hívni,1-2 napot nálunk töltenének és segítenének kiigazodni a babán?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint pl Amerikában Tracy Hogg (aki olvasta a Suttogót). Nálunk van ilyesmi? Rengeteget sír a babám, és már nem tudom mit csinálok rosszul... Szívesen kifizetnék 1-2 napot annak aki tényleg ért a babákhoz és segítene, mert a védőnőnek is hiába mesélem el, hogy mi a helyzet, ő is csak találgat, hiszen nincs ott nem látja... Szerintetek létezik egyáltalán ilyesmi itthon? köszi
2010. jan. 28. 11:58
 1/10 Bea24 ***** válasza:
Szia! Mennyi idős a babád? BeaAnya
2010. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja bocs, 6 hós :)
2010. jan. 28. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez már nekem is megfordult a fejemben, amikor a lányom 2 hónapos volt, most már lassan 3 és fél, de kissé jobb a helyzet. Még mindig sokat sír, de valószínűleg ő ilyen sírós fajta.

15 hetes kislány anyukája

2010. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem már az első két hétben... :) azt hiszem ez akkor minden pénzt megért volna, annyit ordítot egyfolytában, én meg a frászt kaptam :) Igen, egyébként igaz, hogy egyre jobb lesz a helyzet, de most megint olyan időszaka van, hogy egyszerűen semmi sem jó neki, csak ha ölben van, de szerintem ez 6 hósan már nem normális dolog... jó lenne most okosan kezelni a helyzetet, kíváncsi lennék tényleg,hogy mit rontok el...
2010. jan. 28. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én meg már azt hittem nemsokára kinövi a kislányom ezt az ölben van csak el korszakát. :( De eszerint még fél évesen is ez a helyzet.
2010. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bea24 ***** válasza:
Szia! Én kérdeztem a korát a babádnak. Az én lánykám most 6 hós és ő is ilyen volt hónapokig,hogy csak sírt egész álló nap,nem aludt, mire rájöttem, hogy csak nyugit akar, be kell tenni ilyenkor a kis helyére a kiságyba, pelust adni neki és már alszik. Szerintem próbáld meg, nem vesztesz vele semmit. BeaAnya
2010. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bea24 ***** válasza:
Előző vagyok. Most nézem, hogy nem a kérdésedre válaszoltam. :S :) Szerintem nálunk még nincs ilyen, majd talán 10 év múlva. BeaAnya
2010. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sajnos nálunk nem erről van szó, aludni alszik szerencsére.. Akkor is ilyen nyűgös, ha épp most kelt fel, egyszerűen nem lehet egyedül hagyni, az a baja.

Lehet, hgoy ez a normális, nem tudom... de sokszor akkor is sír, ha odafekszem mellé, olyan mintha már mindent unna :)

2010. jan. 28. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:

15 hetes kiscsajszi anyukája vagyok megint.

Akkor a mi babáink egy kaptafára készültek. Az enyém is alszik 9-reggel6-ig, szopi, aztán 8-ig, napközben is, nincs azzal gond, a saját ágyában, ringatás, minden nélkül, viszont ha felvan, csak nyűglődik, mindenhol unatkozik, folyamatosan járkálni kell vele, vagy szórakoztatni, akkor teli szájjal mosolyog, különben sír. Csak a két véglet van, olyan nincs, hogy pár percet elvan nyugiban csendben. :((

2010. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szerintem mi már csomószor "beszélgettünk" itt hasonló témában, csak akkor még 12 hetes volt a babád :)

hát kitartás mindannyiunknak! nekünk ma egész jó napunk volt, azt csináltam, hogy folyamatosan mindig mellette ültem és vittem magammal a hordozójában, ha dolgom volt, így legalább volt egy délelőttöm, amíg nem sírt, mert már nem bírtam hallgatni... persze hosszútávra ez sem megoldás... meg mázlim volt, hogy most elég volt az hogy látott.

Ja meg még azt csinálom, hogy kukucs-ot játszom vele és így egyre több időre "tűnök el"... hát meglátjuk...:)

2010. jan. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!