Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha a 6 és fél hónapos...

Nagy baj ha a 6 és fél hónapos lányom nem izeg-mozog?

Figyelt kérdés
A keze lába persze állandóan mozog és játszik a játékaival, de magától nem forog. Persze már megfordult hasra is meg vissza, egy picit ül egyedül, szóval tudja amit ilyenkor kell, de valószinü nem szeret forogni, vagy lusta. Pedig sok helyen olvasom hogy ilyenkor már nem lehet egyedül hagyni az ágyon mert annyit mozog a baba hogy leesik. Hát az enyém nem ilyen. Sőt a kiságyába reggel ugyanott van ahol este letettem. Hogy tudnám elérni hogy izgágább legyen? Már próbáltam azt hogy a játékait messzebb rakom hogy értük nyúljon, de szerintem ahhoz is lusta, pedig nem is azért mert kövér. Meg fog egyszer változni, mert most szinte csak az van hogy hanyatt fekszik (néha ül) és a játékait kéri.
2010. jan. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos,még egyszer sem fordult meg,egyébként pedig pont olyan amit leírtál.Szerintem ez teljesen rendjén van (mi orvosnál is voltunk a forgás miatt).Annyi még,hogy az enyém nem is gőgicsél.A doki szerint ilyen típus.amúgy meg ma nagy divat,hogy félévesen már szaladnia "kell".Ne szállj be a versenybe!Tudom,nehéz.Egyébként meg nem kell mindent elhinni,amit mondanak.Én is azt gondoltam,hogy ha mondják,biztos úgy van.Aztán kiderült,hogy "enyhén" túloztak.Nyugi,minden oké a babáinkkal!
2010. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden rendben van. Minden baba más. Majd egyszer elkezdi jobban érdekelni a külvilág és majd akkor fogja csinálni.
2010. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerkőcöm 6 hónaposan már egyedül felült és mászott, 7 hónaposan meg már felállt!

A második most 7 hónapos de szinte semmit nem csinál:-(

Gyereke válogatja!!! Szerintem mindkét eset teljesen rendben van:-)

Úgy látszik a lustaság genetikailag kódolva van bizonyos emberekben:-)))) ami már gyerekkorban megmutatkozik:-))))

További jó babázást:-)

2010. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a megnyugtató válaszokat.

Tényleg többet olvasni olyan babákról akik már szinte mindent csinálnak, mint olyanokról mint a mi babáink. Akkor nem aggódok, várok amig magától felfedezi a világot, habár szerintem addig van nyugtunk. :-)

2010. jan. 28. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A babák tényleg nagyon különböznek egymástól, még a testvérek is. Első gyerekem, 7 hónaposan felült, 9,5 hóaposan már egyedül ment. Most a kisfiam, 9 hónapos, és most tartunk ott, hogy felül, és felkapaszkodik. nincs egy db foga sem, pedig a nővérének már régen volt, min. 2. Nem agónizálok ezen, mert kieggyensúlyozott, jókedvű, aktív baba. nem lesz gond. nyugi!!
2010. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az en lanyom 5 honapos nem akar fordulni,kitamasztva ulni akar van 2 foga tehat osze visza.emi
2010. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!