Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam két napja fél a...

Bettty kérdése:

Kisfiam két napja fél a víztől! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hajlandó leülni a kádba, csak áll és sír. Pedig nem szoktam túl melegre csinálni a vizet. Igaz a hajmosástól eddig is félt, de nem hiszem hogy azért ijedt meg.Eddig is volt mindig hajmosás és mégis szeretett fürödni. Tanácstalan vagyok. Volt már ezzel így más is?
2010. jan. 28. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
volt.és hogy mitől van azt nem tudom,mert még mindig tart.annyit már elértem,hogy tettem be a vízbe olyan arctisztítót aminek van kupakja,és azzal lekötöm a figyelmét,így beleül,és aztán már el kezd játszani is,de 3 napig csak zuhanyoztattam,mert üvöltött mint akit nyúznak.ilyen trükkökkel csalta be a kádba,olyan dolgokkal amiket ő még nem látott.de nem erőltettem semmit,bizok benne hogy el múlik az amitől kialakult.1 éves.
2010. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamitől megijedt. Nálunk együtt fürdenek apával, aki nagyon jól leköti, eljátszanak mindennel. Az én fiam is félt kádban fürdeni de ha van aki biztonságot adjon neki akkor megnyugszik.
2010. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Korábban imádott fürödni, aztán mg csak állt és sírt a kádban, nem akart leülni. Egy-két hét alatt teljesen elmúlt a félelem, azóta megint félórát, háromnegyed órát is pancsol.

A férjem arra gyanakodott, hogy hidegebb volt a lakásban. Tehát nem azért nem ült le, mert túl meleg volt a víz, hanem mert a fürdőszobában lévő levegő hőmérséklete volt hidegebb és fázott. Legalábbis a férjem szerint. :-)

2010. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen!megijedt valamitől a pancsivízben!vagy hideg volt vagy meleg a víz neki!kb 1 hét szerintem és újra szeret majd pancsizni!
2010. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!