Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi lehet a gond?

Nem tudom mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kislányom ma 6 hónapos és csak szopik. 3 óránként eszik este 9-10-től alszik reggel 8-ig.

2 napja jött meg először azóta nyűgős minden este egy kész katasztrófa.Napközben semmi baja de a fürdetés után nem akar cicizni csak sír és üveg hajlandó csak enni.


2010. jan. 27. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A menzeszed miatt. Amint nem lesz meg, újra visszaáll a rend.
2010. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyekor megváltozik a tej íze szivem,ne aggójd:)
2010. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem kicsit más ilyenkor a tej ize
2010. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg érzi, hogy megjött a mensesed. Ilyenkor megváltozik a tej íze, és bizony nem akarlak elkeseríteni, de van olyan baba, aki ilyenkor le is szokik a ciciről.

Banyuci

2010. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi..üvegből hajlandó csak enni.

Viszont akkor a már korábban lefagyasztott tejet issza meg.

Fejjem le minden estére a tejet vagy tápszert kapjon?

2010. jan. 27. 22:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,de ha a tej íze változott akkor délelőtt miért szopik rendesen?
2010. jan. 27. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A hormonok bekerülnek az anyatejbe, és attól lehet nyugtalan, nem a tej ízétől. A tej íze nem változik meg, kóstold csak meg előtte is, és akkor is nyugodtan. Egy ismerősömnél ez odáig fajult, hogy a kislánynak, aki egy évig szopott az anyja minden menzesze előtt megduzzadt és fájni kezdett a cicije. Orvosa hívta fel a figyelmét, hogy a hormonok bizony bekerülnek a tejbe.
2010. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mellgyulladás elkerülése végett szerintem fejd le, nehogy aztán pórul járj. De szerintem azt tedd félre, és később próbáld meg neki odaadni. Ha máskor sem fogadja el, akkor az íze nem jön be neki.

Banyuci

2010. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!