Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni a 3 hónapos...

Mit lehet tenni a 3 hónapos kisbaba bőrével, ha kiütések jöttek ki rajta a klóros víztől?

Figyelt kérdés
Sajnos ha klórosabba víz, mint általában, piros foltok jelennek meg az arcán, nagyon nehezen múlnak el, még mindig rajta vannak, a bőrgyógyász azt mondta, egész életében ilyen lesz a bőre, fogadjuk el.. de mit lehetne tenni ellene? Volt már valakinek hasonló problémája? A kezelésre és a megelőzésre is kiváncsi lennék. Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 27. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet venni olyan zuhanyszűrőt, ami kiszűri a klórt a vízből. Itt elég részletesen le van írva:

[link]

2010. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Sokat nem tudok segíteni ebbe a témába,de talán ezt megérné otthonra beszerezni.

[link]

2010. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos a víztől?nekünk attól lett pöttyös,mert túl sok tejterméket és tojást ettem.
2010. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van:


[link]


Hogy használ e, nem tudom, a babót kezdetektől ezzel fürdetjük ( a kiskádat a zuhannyal töltjük fel), mi is ezzel zuhizunk.

Még nem próbáltam fürdeni, lassan már rámférne egy jó kis relax. Majd kipróbálom, mert nekem is mindig viszketett a bőröm a víztől, ezért zuhanyzok és nem fürdök már évek óta...

2010. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
talan a teste is olyan lenne akkor,nekünk is a sok tejtermek miatt volt amit en ettem-ittam.
2010. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert tápszer eszik, nem szopik.
2010. jan. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!