Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagymát adtam babámnak....

Hagymát adtam babámnak. Rosszúl tettem?

Figyelt kérdés
Sütöttem hagymát és adtam neki sütőtökkel+zöldbabbal.Nagyon ízlett neki,de anyukám elhűledt amikor mondtam neki és így én is elbizonytalanodtam.Nem lett semmi baja.Lassan 8 hónapos.
2010. jan. 27. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

bocs a kérdésért,de hogyan sütötted meg a sütőben?Imádom a hagymát,de nincs energiám a kirántásával bíbelődni mióta van babó.te hogy csinálod.

bocs egyik válaszoló.

2010. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bea24 ***** válasza:
0%
16:43-as vagyok. Engem rettenetesen zavar, ha valaki ekkora "szarvas" hibákat ejt egy mondatban. Én át szoktam ellenőrizni a mondatot, mielőtt kiírom! Köszönöm!
2010. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz:)
2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16.43!!!! ez itt nem helyesírás verseny!!!!! eredj át másik csatornára!!!! Tudod sok kismama van itt, akinek nincs meg a napi 6 órai alvása, valószínű, hogy kissé fáradt, nem gondolod?
2010. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazából húst sütöttem és mellé tettem egészben pár hagymát magunknak,csak mivel kevés főzit csináltam azért tettem bele hagymát,amit elfelejtettem eleve megsózni.
2010. jan. 31. 20:30
 16/16 A kérdező kommentje:
16.43-asnak írom.Szándékosan írtam úgy,hogy érzékeltessem ahogy elgondolkodtam a válaszon,de ha jól tudom itt nem kapunk osztályzatot.
2010. jan. 31. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!