Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudja maga megtartani...

Mikortól tudja maga megtartani a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Hány hónapos kortól ajánlott a csőrös pohár?Mikor kell a kicsinek cumisüveget fogóval adni a kezébe?
2010. jan. 27. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam szinte a masodik honaptol egyedul tartja a cumisuveget. Most 8 honapos es a tanulo cumisuvegbol meg leonti magat. Poharbol iszogat de meg olyan kis bena :)
2010. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, minden gyereknél más, mikor már megfogja a tárgyakat és tudatosan a szájába teszi, hogy megízlelje őket akkor már próbálkozhatsz, az én gyerekem későn fogta a kezébe mert ő azt szerette ha én adok neki mindent a szájába, még a kenyérhajat sem akarta a kezébe venni, most egy 2 hónapja, hogy magába iszik de olyan üvegből aminek nincs fogója, csak sima üveg, most már csőrös üveg.Nekem könnyen ment a csőrösre való áttérés, mert a kisfiam mindig elrágta a cumisüveg cumiját, így nagyon erősen jött belőle a tápszer és mikor már az x-dik cumit rágta szét, akkor már nem vettem másat, hanem csőrösre áttértünk és simán elfogatta, mert az is erősen jött és nem kellett kínlódjon a szívással.
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma 1 éves. Csak fekve fogja meg és teszi a szájába a cumis üveget. Eleinte inkább csőrös pohárból itattuk. Aztán mivel akkor még annyira keveset ivott, hogy abba meg sem látszott szinte rátértünk inkább a cumisüvegre. Most meg ha próbálom neki a csőrös poharat adni öklendezik tőle, pedig még meg sem szívta. Ez teljesen baba függő! Én hiába próbálom, tanítani neki, hogy egydül igyon. Mutatja, hogy kér, de ha a kezébe adom rögtön eldobja az üveget.
2010. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!