Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom állásból elesett és...

Lányom állásból elesett és koppant a feje a padlón. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
8 hónapos
2010. jan. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

hányszor fog még...

nem lesz semmi baja, ha felsírt, és meg tudtad nyugtatni.

2010. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sírt utána megnyugodott.

Ezeket az eséseket nem lehet megelőzni vagy azzal nagyobb bajt okozok ha mindig a fenekébe vagyok?

2010. jan. 27. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem nagyon tudod megelőzni. az enyém 10 hónapos, 3-4 naponta tuti, hogy koppan. de van úgy, hogy ügyet sem vet rá, hanem akkor kezd el sírni, ha látja, hogy megijedtem. tehát csak szép higgadtan. nem fáj az annyira, mint amilyennek hangzik :)meg kell tanulnia vigyáznia magára. az enyém is 8 hónaposan állt fel, azóta ez van. egyre ügyesebb lesz egyébként, de az első pár napban több esésre is számíthatsz.
2010. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Szörnyű hangja volt, nagyon megijedtem.

Remélem nem lesz baj.

2010. jan. 27. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felmegy a láza és hány, akkor kell a kórházba vinni. (Agyrázkódás). De az én fiam is szokott nagyokat esni, koppani. Mi sem veszünk róla tudomást, és nincs is sírás, bár néha vannak komolyabb balasetek is, ahol megértem a sirás okát.
2010. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!