Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felesleges etetnem éjjel? De...

Felesleges etetnem éjjel? De olyan vékonyka, és úgy örülök, ha eszik még.

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám, nem éppen dundi.

Jön két foga és egy-két hete éjjel is ébred. Meg szoktam ilyenkor etetni és alszik is vissza.

Lehet, hogy ivás is elég lenne neki, de "kihasználom" az alkalmat, hogy még egyen.

Ilyenkor elfogy még 150-160 ml tápszer és nagyon elégedett vagyok.


2010. jan. 27. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

hajrá, baja nem lesz tőle :)

az enyém is hiába nem az éhségtől ébred fel, hanem a fogától, én is adok neki egy kis tápszert, eszébe jut tőle az esti rituálé és könnyebben alszik vissza. nem szokott rá, csak fogzás idején ébred éjszaka, akkor is csak egyszer. szóval ezzel szerintem semmi gond nincs.

2010. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!az én lányom 13 hónapos és van hogy éjjel még ha fel kel adok neki tápszert,szomjúság és éjségre is jó meg vitamin bomba,ha nem éhes vagy szomjas úgy se fogadja el,egy kisgyerek sokszor okossabb mint egy felnőt,jelezné ha nem kér,enyém is 120-150ml iszik meg és nem dundi nem sovány pont jó sújba van,úgy hogy nyugottan adj amennyi jól esik neki!Boldog Babázást!
2010. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!