Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisfiamat kivihetem...

3 hetes kisfiamat kivihetem egy picit ebben a hidegben? Vagy még ne? De akkor mikor jövöhétre is ilyen hidegeket mondanak. De gondolom vmikor elkell kezdenem nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
jól öltöztesd be, 10-15 perc jót fog tenni.
2010. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vidd ki!Öltöztesd fel és előszobában nyisd ki az ablakot és először pár percig álljatok ott.Majd növelheted mindennap az időt.De még ne vidd ki.Nagyon picike még.Lesz még jobb idő is.
2010. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy csináltam hogy jól bebugyoláltam,betettem a babakocsiba az arcocskáját "lefedtem" textilpelussal hogy ne érintkezzen közvetlenül a levegővel,cumi hogy nefázzon meg a torka.Először 5-10 percre,majd mindennap emeltem 5 perccel a kintlétet.Nem lesz semmi baja.Szoknia kell mert gondolom előbb utóbb mennetekkel méretkőzni és akkois kikell vinned.
2010. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne vidd ki, ahogy fent mondták, bugyoláld be, és nyiss ablakot.

Az én fiam augusztusi, 3 hetesen vittem ki először az udvarra, kb 2 percre, addig csak ablaknál voltunk.

Nagyon pici még, és nagyon hideg van, az ő szervezete még ehhez gyenge.

Nem késtek le semmiről, jövőhéten már az ajtóig vidd, hozzá kell szoknia, de lépésekben.

Az ő hőháztartása szerintem nem eléggé fejlett még a sétához.

Régen hat hetesen vitték ki először a gyereket, ma már mindent siettetünk. Ha "csak" mínusz 4-5 fok lenne, az is más lenne, de -10 alatt a saját fiamat is csak max fél órára viszem ki, pedig már másfél éves lesz.

2010. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom előbb pár napig csak az ablakhoz vidd,utána csak ki.Most a napokban olvastam hogy nem szabad a gyerek arcát letakarni vagy a nagyobb gyerekét sállal bekötni,mert ahogy lélegzik a pára ráfagy az anyagra és azon a jeges anyagon keresztül még hidegebb levegőt szív be.Amit saját tapasztalatból mondok ha csak 15 percre viszed is ki ne unjad elé venni a babakocsit,ne az öledbe fogd,mert a babakocsi védi a széltől.
2010. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár kiviszed, akár nem, ne rakj az arcára semmit.Az a legrosszabb, hogy beizzad alatta, és nem friss oxigént szív.Cumi felesleges, az ekkora babák nem a szájukon veszik a levegőt.Szerintem

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!