Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 6 hónapos, tápszeres....

Lányom 6 hónapos, tápszeres. Szeretném nála bevezetni uzsonnára a tejpépet, melyiket ajánlanátok és hol vegyem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

kezdd a milupa gyermekálom vaníliás tejbedarapéppel, ez a legjobb. bárhol hozzájutsz, dm, rossmann, auchan, tesco, cora.. az én lányom 4 hónapos korától 8 hónapos koráig az összes tejpépet végigkóstolta, ezt legelőször, és maradt is ez a kedvence. van ezerféle egyébként, mindegyik márka jó. egyedül nestlét nem vettem, mert arról azt mondta az ismerősöm, hogy csomósodik.

most 10 hónapos, már nem adok neki tejpépet, mert hizlal, és elég nagy súlyban van (10 kiló és 76 centi, nagy gyerek) hanem kétszer kap főzeléket.

2010. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.10 hónapos és 10 kg?az nem vészes szerintem.
2010. jan. 27. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
nem annyira vészes, de ha nem álltunk volna le a tejpéppel 8 hónaposan, akkor már lehet, hogy 12 lenne :DD
2010. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jÓ hizlaló, legalábbis remélem, mert 15 hós fiam 10 kg. Vaniliásat eszi meg egyenlőre. HA Pépet adok, mert tápiból is azt issza. Milupa.
2010. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Hippeset adom neki, őszibarack-sárgabarackosat, a milupásat nem eszi meg, és semmelyiket se. Sztem ugy kell mérlegelni, hogy amit előszőr kóstol meg, aztfogja szeretni. Ja, én vacsira adom neki, de lehet,h leállok vele, mert 6 hós és 7800 gram. Ő se kis baba:):)
2010. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6,5 hós és 8760 gramm,és kedden kezdem neki a tejpépet csak.Milupa-vaniliásat vettem neki..
2010. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Hipp-es sima (natúr) tejpépet adom neki, és igazi gyümölcsöt szoktam neki belereszelni. Almát, körtét, banánt, és narancslevet is szoktam beletenni (ilyenkor kicsit sűrűbbre szoktam keverni).

A Müllerben szoktam venni, kb 200 forinttal olcsóbb, mint a Tescóban. És ott lehet (néha) dupla csomagosat is venni, úgy mégolcsóbb.

2010. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Mildipép tejpépet vettem neki először a banánosat, nagyon finom, és nem is volt drága. Olyan 600 ft.

Most már a vegyes gyümölcsöset, meg a sárgabarackos tejberizspépet eszi.

Meg a Milupa kekszes piskótásat kóstolta utoljára, amit azóta is imád. Néha én is keverek bele friss gyümölcsöt.

7 hós kislány.

2010. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!