Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 4 hónapos baba...

Normális, hogy 4 hónapos baba megérzi a frontokat?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam mindig nyűgösebb kicsit, ha valamilyen front van. Főleg a hidegfront viseli meg, illetve ha jön a hó, előtte alig lehet vele bírni, szinte fél napot képes ordítani. Fájhat a feje ilyenkor? Hogy segítsek neki?
2010. jan. 27. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális, az én fiam 8 hónapos, de ő is megérzi. Hogy őszinték legyünk, sokszor egy felnőtt is megérzi, akkor egy gyerek az érzékenyebb idegrendszerével?

A Picur még a hasamban is megérezte. Hidegfrontnál sokat mozgott, nyugtalan volt, egész nap motoszkált, melegfrontnál meg alig aktivizálta magát, sokszor aggódtam is, hogy most mi van.

Szerintem segíteni nagyon nem tudunk nekik. Túl kell élni.

2010. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, kislányom is a hidegfrontnál borul ki jobban, főleg, ha hó is jön. Ő 11 hónapos. Sokmindent nem tudok csinálni vele, Te sem tudsz a babáddal. Nem hiszem, hogy a fejük fáj, mint a felnőtteknek, egyszerűen csak rossz a közérzetük. Ki kell bekkelni azt az egy napot, ennyi. De legalább tudjuk, hogy jön a hideg, meg a hó. :-))
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

persze.

a kisgyerekek még érzékenyebbek a frontokra, mint mi felnőttek.

nálunk pl a holdállás sem mindegy, teliholdkor sosem megy normálisan az elalvás.

2010. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!