Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok 5-6 hós...

Miket csináltok 5-6 hós körüli babátokkal egy nap?

Figyelt kérdés

Pl. miket játszotok?Mi a menetrend?Hángyok keltek, mikor alszik napközben?Sétáltok e midennap?Szopik e még?Jó alvó e este?Ilyesmik re lennék kíváncsi.

Mi 5 hósak vagyunk,még csak szopik.Este sajna sokszor ébred.Néha elvan egymaga, de többnyire igényli hogy foglalkozzunk vele.Szépen megfogja a játékait, mindent a szájába töm rögtön.Sétálni igyekszem vele minden nap kimenni, már amikor nem hisztizik a kocsiban.

Este olyan kilen és tíz között alszik, és nyolc kilenc között kel fel reggel.De sajna közben többször ébred, még szopik is egyszer éjszaka.

Várom a válaszokat.


2010. jan. 27. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
hánykor keltek?:-)
2010. jan. 27. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

6 és fél hós a babám. Reggel nyolckor kelünk. (éjjel egyszer kel enni) Szopizik és játszik a játszószőnyegen. Olyan 10 körül újra alszik kb délig. Akkor kap főzit+ szopizik. Kicsit játszunk. És ha nem esik semmi lemegyünk kicsit sétálni. Olyan 3-4 körül újra alszik 1-2 órát.Ébredés után kap gyümit+szopizik. Fürdésig játszunk. Amíg elvan egyedül, hagyom. Ha már unatkozik Én is becsatlakozom. Hogy miket játszunk? Nagyon szeret "kukucsosat" játszani. Ráhúzza a fejére a pelust és amikor lerántja mondanom kell hogy KUKUCS! Nagyon tetszik neki. Nagyokat nevet. Szoktam még játékosan tornáztatni is. Van hogy a játékaival együtt játszunk.. 8-kor van a fürcsi utána vacsi és alvás :-)

Szép napot!

2010. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom két hete múlt 5 hónapos. 3 hete rémálom az éjszaka. Kilenc körül alszik el, és legkésőbb éjféltől fél óránként, óránként ébred. Van két fogunk már három hete, lehet hogy ilyesmi van az ébredések hátterében. Éjjel egyszer eszik. Úgy igazából nyolc-kilenc körül ébred. Két hónapos kora óta csak tápszeres, de már másfél hónapja hozzátáplálunk. Egyre több mindent lehet már vele játszani, de sajnos magában viszonylag rövid ideig marad el. Azokat a "játékokat" szereti mikor kontaktusba kerülhet velünk. A színes, csörgős, világítós stb játékok nem szórakoztatják sokáig. Naponta többször felfedező körútra indulunk a lakásban (csak győzzem cipelni :)) A babakocsis sétákat felfüggesztettem, katasztrófa, végig ordítja az utat. Így vagy kenguruban, vagy ölben levegőzünk. Az időjárástól függően vagy az erkélyen, vagy az utcán. Épp tegnap mondtam a védőnőnek, hogy nagyon hozzá szokott a folyamatos foglalkozáshoz, és ölben léthez (hasfájós volt) "még hogy egy ilyen idős babát nem lehet elkényeztetni..."nekem sikerült :))
2010. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hós Fiam reggel fél7 és fél8 között ébred. Felöltözünk,reggelizünk,ezután elvan egyedül a játszószönyegén 9-fél10ig. Ezután szundi fél12ig,akkor kap gyümölcsöt,utána általában lemegyünk sétálni 1 órára,majd ebéd. Ez után még egy darabig elvan egymaga,de ilyenkor már igényli,hogy foglalkozzak vele. Aztán vagy elalszik,vagy nem. Ha igen,akkor kb. 3 körül olyan 5ig,ha nem,akkor jön a nyüglödés (:S) egészen a fürdésig,ami 7kor van. Fürdés után vacsi,és kb. fél kilenckor alszik el. 1 hónapja alszik éjjel,csak 1x2x sir fel,kéri a cumiját. De vannak nyügösebb napjai,akkor egész nap vele kell lennem,mert sir,ha otthagyom.
2010. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2010. jan. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!