Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a neurológushoz márc...

Ha a neurológushoz márc közepére kaptunk időpontot, dévény gyógytornászt érdemes előbb felkeresni? Tud ő is segíteni?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam, nyaki hypotoniával küldött a gyerekorvos neurológushoz. Az még másfél hónap, addigra már 4 hónapos lesz. Lehet, már semmi baja nem is lesz. Az én megnyugtatásomra érdemes felkeresni dévény gyógytornászt? Nem kell hozzá neurológiai vizsgálat, ugye? Van aki így jár gyógytornára? Ártani nem árthat, ugye?
2010. jan. 27. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát felkereshetsz dévényest, bár mi előtte voltunk neurológián 8 hós lányommal mert nem nagyon akart forogni (csinálta párszor, de ennyi). Megvizsgálták, mutattak pár tornagyakorlatot, amit itthon kellett csinálni, majd ők ajánlották, hogy ha akarom akkor keressek fel egy dévényest később. Felhivtam őket, sajnos nálunk is várni kell, ahol lakom és a vonzáskörzetében 1,5 hó a várakozási idő:( Telózhatsz nekik szerintem, ha szerencséd van, előbb kapsz időpontot.
2010. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Decemberben kértem időpontot a rehabra, március 5 kaptam.

Dévény tornára 1 héten belül mehettünk, azóta is járunk. Hova való vagy?

2010. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én épp ma hívtam fel a Dévény alapítványt,kértem gyógytornász címeket.Egy hete voltunk neuorológusnál a rahbaon,hétfőn kellett érdeklődnöm,mikor tudunk menni a gyógytornára.Márciusban...Az enyém fél éves,még nem forog,ezért úgy döntöttem,nem várok addig.Felhívom majd,és ha ott sem lesz hamarabb időpont,akkor nemtudom.De én nem várok még másfél hónapot.Én debreceni vagyok.
2010. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rehabon
2010. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak leirom, mert jó hir:) Ma felhivtam az egyik dévényes hölgyet, végre kaptam időpontot, ráadásul házhoz is jön (majd 1 hónapot vártam rá is). Hétfőn megnézi a lányom, komolyan mondom, úgy várom már, mint a messiást:)
2010. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Bocs,hogy belekérdezek,de hol laksz?

11:37

2010. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, Budapest, 18 ker.
2010. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az sajna nemjó.Az viszont elég gáz,hogy megkaptam 4 telefonszámot a Dévény központtól,eddig 2-t hívtam fel,akik már érg nem foglalkoznak ezzel.Már nem is bízom a másik kettőben.Azt hittem,azért a központban tudják.Hát nem.
2010. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, látom debrecni vagy. Azért hivd fel a másik két hölgyet is, ha hosszú a várólista, akkor is iratkozz fel rá ha gondolod, mert időközben lehetnek olyanok, akik lemondhatja, és hátha hamarabb kerülsz sorra. Nekem panaszkodott az egyik dévényes hölgy, hogy sokan feliratkoznak, de ha esetleg már úgy látják az anyukák, hogy nincs szükség a kezelésekre, akkor nem szólnak vissza, hogy lemondják..
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Hát.. szép kilátások.

Holnap hívom a dévény központot, kíváncsi leszek mit mondanak.

2010. jan. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!