Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babátok nektek is...

Hasfájós babátok nektek is kegyetlenűl sír?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi babánk is hasfájós volt, vagyis azt hittük. Miénk is rengeteget sírt, bár ő az elején azért is sírt sokat, mert nem volt elég neki a tej mennyisége amit adtam, de mihelyt kipótoltuk tápszerrel, és adtuk mellette az Infacolt egyből nyugodtabb lett. Nem múlt egyből a sírás, de egyre kevesebb volt.

-5 hónapos baba anyukája-

2010. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat en adhadtam az enyemnek amit akartam,csak az idö segitett.3 hosak vagyunk es mar jobb de meg mindig vannak kegyetlenül siros perceink.Bar mar nem minden nap csak neha neha hal Istennek.Az elsö 2 honapban meg sirtam vele együtt :)Az idö segit!!Kitartas!
2010. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon sírt az első hetekben.Apukája alkarjára fektette hassal lefele,és úgy kicsit könnyebb volt neki.Tornáztattuk,maszíroztuk,és mire három hónapos lett,elmúlt a hasfájása.Onnan tudtam hogy a hasa fájt,hogy sírás közben felhúzta a lábikóját.
2010. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom már 5 hónapos múlt, és hála istennek már túl vagyunk ezen az időszakon. Borzasztó volt. Előfordult elég sokszor hogy annyira sírt, hogy nap végére berekedt. Rengeteget sírtunk együtt. Iszonyú volt látni a szenvedését. Minden "csodaszert" kipróbáltunk az Infacoltól a Gripe Waterig, az édeskömény és kamilla teán keresztül a has melegítésig, de igazából semmi nem használt. Kinőtte, ahogy ez a nagy könyvben meg van írva. Na persze már 4 hónapos is elmúlt mikor a nagyon erős rohamai szűntek.

Nagyon együtt érzek veled!

Kitartás, előbb-utóbb elmúlik neki is!

2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Csak furcsáltam mert néha anyira sír hogy levegőt se vesz!
2010. jan. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!