Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig cseréltek pelust séta...

Mindig cseréltek pelust séta előtt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha nem teszem tisztába, mert csak egy kicsit nedves a pelusa, nem fázhat meg tőle ilyen hidegben?
2010. jan. 27. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki szoktam cserélni minden séta előtt. De erre még nem is gondoltam, hogy megfázhat a nedves pelustól. Még, hogy mindig kicseréltem...
2010. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*jó
2010. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kicserélem, egyrészt, nehogy megfázzon, másrészt, nehogy amiatt legyen rövidebb a séta, mert esetleg kényelmetlen neki a nedves pelus.
2010. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem, ha nem úgy jön ki.

Napi 5 pelus fogy el nálunk.

Nagyjából így vannak a cserék: 7-kor, 11-kor, 14-kor, 17-kor, 20-kor.

14 hónapos, még nem fázott meg egyszer sem.

2010. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor szoktam kicserélni ha úgy érzem már elég pisis.igen,hogy ne fázzon,másrészt hogy nehogy kijöjjön a ruhájára is,aztán meg azért fázzon meg.én nem tudok és nem is akarok időre pelust cserélni,mert változó mennyit iszik,és ha épp séta előtt fél órával cseréltem akkor nem kap ujjat.
2010. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is időre cserélek pelust, persze ha többet ivott, vagy érzem, h kaki van, akkor cserélek hamarabb, de nálunk is kialakult, h 8-kor, 10-kor, délben, 4-kor, és 8-kor van teli a pelus. Éjszaka meg egyáltalán nem cserélek, mivel teljesen száraz már.

Sétakor ellenőrizni szoktam, ha pisis, cserélek, ha épp csak pici van benne, akkor nem.

2010. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos, bocsi, lemaradt.
2010. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de nem emiatt. Most gondoltam csak bele ebbe, hogy megfázhatna-e? de hát mi van, ha kicseréled és amíg belerakod a babakocsiba pisil egy hatalmasat? Nem hiszem, hogy bárki is megnézné,akkor ugyanúgy megfázhatna. meg hát fel is van nagyon öltöztetve, be se megy oda a hideg.
2010. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért cserélek, mert így jön ki a ritmus. Ebéd, pelenkacsere, és indulás sétálni. Az még eszembe sem jutott, hogy pisis pelenkától megfázhat..
2010. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!