Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlt a kanál varázsa?...

Elmúlt a kanál varázsa? Nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
8 hós a lányom, 5 hónapos korában kezdtük a kostolgatást kanákllal. Már nagyon szépen evett, s az utobbi pár napban nem hajlandó kanállal enni, csak a tápszert üvegből. Próbáltam főzeléket üvegből adni, de az sem tetszett neki? Ez mivel magyarázható, és mi a teendő?
2010. jan. 26. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Már a darabos ételeket is megkellene ennie,és nem higított ételt üvegből.Adj az ő kezébe is egy kanalat,a másikkal te etesd,természetesen rendes főzeléket stb.Ez általában tetszik a babáknak.
2010. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a kanálhoz van köze.

13 hónapos kisfiamat korábban kanállal etettem. Előbb a kanál nem kellett, majd a szilárd étel sem. Egy hónappal ezelőtt már ott tartottunk, hogy csak tápot volt hajlandó inni, CUMISÜVEGBŐL!!!

Mi a fogzásra fogtuk rá. Majd tényleg elindult, előbb a nyálat nem győztük törölgetni, azután kijött a foga. Most 3 napja, hogy újra eszik szilárd ételt. És nem keveset.

A dokinak is mondtam, az Ő tanácsa is az volt, hogy ha nem kell neki a szilárd, ne is erőltessük, legalább két hétig. Természetesen nem bírtuk megállni a kínálgatást, de ha elhúzta magát nem is erőltettük.

Nem kell aggódnod!

A kicsid szervezete tudja, neki mi a jó.

2010. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy nálunk a fogzás lenne, már kint van 6 foga. Ma reggel ismét szépen evett kanállal, tejpépet gabonával. Én inkább lustaságra tippelek, hogy cumisüvegből egyszerübben, gyorsabban jól lakik. Érdekelne, hogy ezt mások hogyan látják.
2010. jan. 27. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a kezébe nyomok egy kukoricakenyeret, azt nagy élvezettel eszi.
2010. jan. 27. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7fog vann kinn, mégis így jártunk. (előző író)
2010. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!