Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC design Astro+ babakocsiról...

ABC design Astro+ babakocsiról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, csak az a baj, hogy a sportrész csak 150 fokig dönthető és nem tudom, hogy ez mennyire lesz jó majd a babának??? Hordozót is szeretnénk hozzá venni. Első gyerek, így nincs tapasztalatunk.


[link]


2010. jan. 26. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van hozzá mózes, tehát tök mind1, h a sportrséz meddig dönthető. :) egyébként személyes tapasztalatom nincs, szépek nagyon, csak állítólag nem nagyon bírják a strapát.

a quinny kocsikat viszont mindenki dícséri, az ára kb ennyi.

2010. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy ha már a sportrészt használjuk és elalszik, akkor mennyire lehet kényelmes, hogy csak 150 fokig dönthető. Mivel nincs tapasztalatom, ezért kérdeztem.

A Quinny-t nem nézegettük még, de azok drágábbak valamivel.

2010. jan. 26. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire használjátok a sportrészt addigra elég lesz a 150 fok. A miénk is addig dönnthető, hat hósan került át a lányom a sportrészbe, azóta is jókat alszik benne. Nekem tetszi a babakocsi, de tényleg érdemes érdeklődni strapabíró-e.
2010. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nézd meg a bergonokat is

[link]

sokkal olcsóbb azért sok ám egy babakocsiért 100 valahány ezer. Mi 45 ért vettük és nagyon bevált. Persze, lehet, hogy neked mások az igényeid.

2010. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat!
2010. jan. 27. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,hát nagyon drága!

Szerintem-és ez az én véleményem-ne vedd meg,egy olcsóbb és praktikusabb kocsi is épp megfelelő!

Az én lányom 10 hónapos,és már nem igazán használjuk ki a kocsinkat,már vettem egy könnyebb és praktikusabb sportkocsit!

De,ha megteheted,hogy megvedd,akkor szerintem jó kocsi,amit kinéztél!Sport részt csak azután használod majd,ha ülni tud már!

2010. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,


én nagy ABC Design rajongó vagyok. Nekünk egy Pramy Luxe van és nagyon szeretem.

Csak jókat tudok róla írni és szerintem nagyon strapabíró.

Találtam neked valamit, nézd meg: Szerintem van más színben is. Remélem segítettem.

[link]

2010. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt van még egy:

[link]

2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első babakocsinál az a baj, hogy rózsaszín és fiunk lesz. Pedig ezt már én is néztem, jóval olcsóbb.

A fekete-narancs nem rossz!

Még nem döntöttünk, úgyhogy várom a javaslatokat is!

2010. febr. 1. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:

És azt is figyelembe kell venni babakocsi vásárlásnál, hogy milyen utakon tolod majd.

Nekünk ABC hordozónk van, az nagyon jó!

2010. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!