Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában fülbelövés?

Mostanában fülbelövés?

Figyelt kérdés
Lövette valaki mostanában ki a babája fülét?Fájt neki?Kentétek utána valamivel?
2010. jan. 26. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a három hónappal ez előtt annak számít e. Akkor volt két hónapos a kislányom. Akkor mikor lőtték nagyon sírt, viszont nem sokáig, inkább utána csak szipogott egy darabig. De hála istennek nem piszkálta, észre sem vette hogy ott van, és azóta sem. Nem kentem semmivel, és nem is gyulladt be. Egyszer a jobb pirosodott be egy picit, akkor sebkenőcsöt kentem rá és elmúlt.
2010. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy hónapja lövettük, a héten lesz egy éve.s Picit inkább meglepődött, aztán picit pityergett, de a másodiknál már szinte semmi nem volt, hamar megnyugodott. Nem kell kenni semmivel, be sem pirosodott, forgatni kell, esetleg alkohollal lehet fertőtleníteni, de én azt sem csináltam.
2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénteken lőtte át a védőnő.Rettenetesen sírt(pedig sosem szokott)de csak 2-3 percig.Azt mondták nem a fájdalomtól hanem megijedt.Azóta semmi gond nincs,betadin kenőccsel kenem naponta.
2010. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt az előbb:most lesz 6 hónapos:))
2010. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mi most6.5hósak vagyunk:)jöv.pénteken lövik ki a fülét:)
2010. jan. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!