Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel volt fázva a 14 hónapos...

Fel volt fázva a 14 hónapos lányom és a puncikája is viszketett, kapott rá antibiotikumot, és már pár napja abbahagytuk a kezelést és még mindig viszket neki?

Figyelt kérdés
Dr. Nő csak neogranormont javasolt, hogy azzal kenjem neki, de nem múlik el tőle. Akinek már volt ilyen milyen krémet kapott amitől elmúlt a viszketés?
2010. jan. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy begombasodott?MIvel az antibiotikum hajlamosit a gombara...es ha az akkor a neogranormon nem fog segiteni.
2010. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy gomba, de a Ph-értéke biztos megváltozott a gyógyszertöl.Menyj vele dokihoz vagy jó gyógyszerészt kérdezz meg.Túl kicsi kisérletezni.
2010. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
ha van neked pimafukortod otthon az jó rá. Nekünk ezt írta fel a gyerekorvos hasonló tünetre. De csak keveset,és ritkán kenj rá. Esetleg canesten? Nézd meg mit írnak kisgyereknél a kezelési utmutatóban.
2010. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Egyem meg, szegénykém. Átérzem milyen ez neki, mert én épp ilyennel szenvedek. Csak én terhes vagyok :-)

Bedurrant a vesém, majd jött egy antibiotikum kúra, majd ez az elviselhetetlen égő, viszkető érzés. Nekem pimafucint írt az orvos, amit egy napja használok, és már jobb. A canesten annyit ért, mint halottnak a csók.

Mindenképp mutasd meg orvosnak, mert ez kicsinálja az ember idegeit. Biztos megtalálja a megfelelő gyógymódot a Kislányodnak. Remélem minél hamarabb jobban lesz a kis drága.

2010. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Probiotikumot pl: Normaflort adjál neki Az antibiotikumos kezelés után amúgy is javasolt. Minket az hozott helyre. Nekünk is viszketetett a puncink csak nekünk tovább is terjedt.És bóraxos popsikrémet vegyél a gyógyszertárban azt használd napi kétszer.
2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!