Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babának milyen játékot...

3 hós babának milyen játékot tegyek az ágyába, ágya fölé?

Figyelt kérdés
Zenélő forgója van, azt nagyon szereti, de nem akarom, hogy nagyon unalmas legyen, hogy mindig csak azt látja.
2010. jan. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

unalmas??:))) hidd el, nem lesz neki unalmas:)

nekünk 1 hónapos kora óta van az ágy felett ilyen forgó bigybusz. Először tetszett neki, és nézegette; aztán az tetszett neki, ha forgattuk, most ott tart, ha rakom be a kiságyba, belecsimpaszkodik és úgy nézegeti; meg a napokban láttam, hogyha hason van, nyújtogatja a kezét, hogy "elérje":)))

2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és már 8 hónapos:)
2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak körfogót tettem az ágyába és elvolt vele, szerintem nem unta. Plüssöket meg ilyesmiket semmiképp ne tegyél az ágyába mert meg fulladhat tőlük. Csörgőkkel ilyenkor még nem nagyon tud mit kezdeni... Majd később. Az enyém tegnap volt 6 hós és már nagyon bírja a csörgőket, eljátszik velük. Várj még vele szerintem egy kicsit. Egy 3 hónapos baba a nap nagy részében eszik meg alszik, nem igazán érdeklik még csilli-villi játékok.
2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cáfolnám,hogy a csörgő nem érdekli ilyenkor.Én 3 hónaposan szoktattam a kiságyába.Szerette nézni a forgót,a csörgőt pedig ilyenkorban kezdik fogdosni,ütögetni.A plüssöket felkötöttem neki,ha fordította a fejecskéjét látta őket.Sőt,vannak nagyobb zörgős játékai,azokat is elékötöttem.
2010. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen színes textildarabot, vagy plüssöt is tehetsz a kiságyba, csak rögzítsd, hogy ne húzza magára. A forgó helyére néha mást akasztottam fel, akár csörgőt, akár egy karácsonyfagömböt, ami csillog és visszatükröződik.
2010. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!