Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni vagy kölcsönözni...

Érdemes venni vagy kölcsönözni mérleget az 5 hónapos fiamnak? Meddig tudom mérni ezeken a digitális mérlegeken amiket lehet kapni? Hiába írják rá hogy 20 kg -ig. Akkor már rá sem fér! Nem?

Figyelt kérdés
Tanácsadásra nem járunk ,házhoz jön a védőnő !
2010. jan. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már elég havonta mérni ezért szerintem már felesleges. Nekem van saját mérlegem, én amikor már egyedül ült akkor ráültettem de még fekve is lehet mérni. Csak a lába lóg le róla de azt meg felemeli mindig.
2010. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 kilóig mér az enyém is, többet kifizettem volna, ha csak kölcsönzöm, így meg az enyém. Használtan 9000ft volt. Én ráültetem 19 hósomat.
2010. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig mértük, de csak azért, mert nem akart szopizni. Szerintem pénzkidobás venni, ha rendesen eszik és gyarapszik.
2010. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 1 hónapig méregettem, utána visszavittük a mérleget a kölcsőnzőbe. Gyerekorvosi tanácsadáson, oltásokkor mérték, plusz mi néha otthon sima digitális fürdőszobamérlegen. Ráálsz babával, majd baba nélkül és kivonod.
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!