Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beállíthatom a babám napi...

Beállíthatom a babám napi alvásrendjét?

Figyelt kérdés

Kisbabám mindjárt 5 hós. Igény szerint szoptattam és altattam idáig, viszont de az útóbbi hónapban nagyon nem jó napirendre állt be mert délelőtt kelés után 2-2,5 órával alszik 3 órán keresztül, akkor kel amikor ebédelünk, ezért én nem tudok már vele pihenni ebéd után ami nekem nagyon hiányzik... délután egy idő után egész estig nyüglődik, és estére fürdés után elájul mert hiába altatom délután, nem alszik többet mint max fél óra.


Szerintem nem jó így neki se, de nekem sem, Azt a tanácsot kaptam hogy keltsem fel a délelőtti alvásából és akkor ebéd után fog aludni és majd beáll erre.


Ti is csináltatok ilyet? Mit gondoltok erről?


2010. jan. 26. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan méllyen alszik délelőtt hogy nem nagyon van szívem felkelteni....
2010. jan. 26. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
én soha nem keltettem. amokor átáll eggyel kevesebb alvásra az mindig ilyen szenvedős egy-két hétig, de majd ő eldönti hogy akar aludni. sajnos nem lehet akkor altatni a gyereket amokor nem álmos vagy amikor te akarsz aludni. szerintem neki még du. kellene aludni egy picit. ezt még sokáig fogja csinálni hogy ébredés után 2-3 óráig fenn van aztán alszik. szokj hozzá.
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én keltettem egy időben a babámat. Ha délután 4-kor nem ébresztettem fel, akkor este még 10-kor is ugrált a fejünkön.

Szerintem igazítsd össze nyugodtan a te napirendeddel, nincs ezzel semmi baj.

2010. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!