Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz, hogy ha meg fog...

Tényleg igaz, hogy ha meg fog jönni a menstruáció, akkor nyűgösebb lesz a baba? De ez mitől van?

Figyelt kérdés
9 hetes a babám és tegnap óta gyenge világos-barnás vérzésem van (első mensi???). 3-4 napja nagyon nyűgös a kisfiam, lehet összefüggés?
2010. jan. 26. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem tapasztaltam ilyet, de gondolom attól lehet, hogy menstruáció előtt-alatt megváltozik a tej íze, lehet, hogy a babád emiatt reklamál
2010. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak érzékeny babák, én pl 1,5 éve mensizek és a kicsi szopik még, de mielőtt megjön én is ingerlékenyebb vagyok( bár figyelek a környezetemre, ne legyek hisztis, de akkor is) szóval a baba érzi ezt. olyan is van, hoyg a tej annyira nem is kell neki, hoyg nem szopik, Barátnőm kislánya 4. hó óta nem szopik, akoor jött meg neki rendesen a mensije és a kicsinek nem kellett a teje. szegény hoyg sírt.( mind a kettő)
2010. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál semmi változás nincs az életében, amikor mentsruálok. Ugyanúgy eszik, alszik, és szopizik lelekesen.
2010. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét után jött meg először és én is észrevettem, hogy a baba nagyon nyűgös. Állítólag ilyenkor a hormonok miatt kevesebb a tej - de ezt észre is vettem. Szegényke állandóan éhes volt, de a cicim meg mindig lapos... Ahogy elmúlt a mensim, újra tök sok tejem lett és a baba is megnyugodott.
2010. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem először megjött, elfordult a cicitől és utána már nem kellett neki. Azóta tápszeres. 7 hónapos volt.
2010. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!