Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény torna Debrecenben?

Dévény torna Debrecenben?

Figyelt kérdés
Valami elérhetőséget tudnátok adni?Eléggé le vagyunk maradva és hát a rehabon mire időpontot kapunk...Minimum másfél hónap azt mondták.De ha más nem lesz,kivárom.
2010. jan. 25. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivd fel a központjukat, érdeklődj, hogy van e nálatok. Én pesti vagyok, de arra készülj, hogy hosszú lehet a várólista, a kerületi dévényes hölgynél, akihez "tartozunk" másfél hónap a várakozás:(
2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!06 1 3 555392 ez a központ száma,azonnal adnak tornász telefon számot.

Minket 1 héten belül fogadott, és fizetni sem kell érte!

Sajna ez nem a közeledben van.

2010. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Voltatok végül Debrecenben a Dévény tornán? Ha igen hol volt, és nektek miért kellett menni?
2011. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dévény központot akkor,de a 3 számból amit adtak,már csak egy foglalkozott ezzel,aki pedig nem ért rá kb sosem.Így maradt a "rendes" torna a rehabon és nagyon jó volt.
2011. ápr. 7. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Fél évesen még nem fordult meg (végül 6.5 hónapos volt mior megfordult),mint kiderült,le vannak tapadva az izmai.Eléggé be voltam tojva,mert az agyi tevékenység ugye összefügg a nagymozgásokkal.Barátnőm kisfia másfél évesen még nem jár,mégsem viszik orvoshoz,pedig neki is mondtam ezeket.Szellemi képességeit illetően is le van maradva,csak a szülők homokba dugják a fejüket.Ti miért kerestek gyógytornászt?
2011. ápr. 7. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hónapos és még nem támaszt alkarra. A neurológus szerint ez gond, és ha egy hónap múlva sincs javulás a korai fejlesztőbe fog küldeni. De hallom, hogy ott több hónap a várakozási idő, mire sorra kerülünk, ezért akarom minél hamarabb megmutatni gyógytornásznak, és ha kell akkor már most elkezdeni a fejlesztést. De szerencsére itt nem messze tőlünk ajánlottak egy lányt, aki pont ott dolgozik a fejlesztőben és már el is kezdte masszírozni, tornásztatni. Egy icipicit kötöttek az izmai, és lehet, hogy ezért nem akaródzik még neki próbálkozni a könyökléssel.
2011. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!