Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Osanit-ot hogyan kell adni?...

Osanit-ot hogyan kell adni? Csak úgy a baba szájába vagy feloldva?

Figyelt kérdés
Most kaptunk egyet kipróbálásra de nem igazán találtam róla semmmit,menyit,hogyan,hányszor adható.
2010. jan. 25. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha pici a babád akkor egy műanyag kanálba tegyél 8 golyócskát és egy csepp vizet csepegtess rá.Ha nagyon kínlódik a babád,akkor akár fél óránként is adhatsz neki 8 golyót.Egyébként én 3x adtam.Az a lényeg,hogy a nyálkahártyán keresztül szívódjon fel,nem kell lenyelni.Ha nagyobb a babád,akkor tedd a nyelve alá és elszopogatja a golyókat.
2010. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocs az offért, de Mo.-on vettétek az Osanitot? Eddigi infóim alapján nem lehet itthon kapni, de lehet, h rosszul tudom :S

2010. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

9 hónapos a fiam,akkor tehetem a szájába:)

Nem Mo-on vették.Az egyik ismerősöm kapta külföldről az anyukájától és egyet nekünk adott!

2010. jan. 25. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,szia.Én Németországból hozattam,de itthon is meg lehet rendelni:

[link]

Mondjuk elég jó ára van:)

2010. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok:)A kisfiam 14 hónapos,de még mindig feloldom egy csepp vízben.De te ismered a babád,hogy hogyan fogadja.
2010. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!