Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik 2009. novemberében szültek?

Figyelt kérdés
Kinek hanyadik baba?Hogy éltétek meg?Volt fogadott orvosotok?Mennyibe került az orvos?
2010. jan. 25. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Helo

Én nov. 30-án szültem,első baba,nem volt fogadott orvosom,így nem is került semmibe...

Hogy hogyan éltem meg?Örültem hogy túl lettem rajta,nem szülök többet.

2010. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nov.14 3.baba 2fiu után nagy öröm volt fogadott orvosom vizsgálat2000ft/hó szülés 35000!te mikor szültél milyen súllyal és most mekkora?
2010. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

én november 5.-én szültem. egy gyönyörű lányunk lett. igaz, hamarabb jött mint kellett volna, de nagyon örültünk neki. első baba és nagyon vártuk már.

nem volt könnyű, mert sokáig kórházban voltunk mire meghízott picur és haza mehettünk, de már decembertől itthon vagyunk és nagyon élvezzük.

máris bevállalnék egy másikat :)

és te mikor szültél?

2010. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én nov.18-án szültem 11 helyett:( Első babánk, akit nem vártunk, de nagyon örültünk neki. Vékony alkatom ellenére 3950-el született és most már 5kg.Nagyon aranyos, ügyes kisfiú.Szülés után én is azt mondtam, h nem szülök többet, de mára ez megváltozott.:) Nagyon gyors és könnyű szülésem volt szerencsére. Ki hol lakik?
2010. jan. 25. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én november 19.-én szűltem kisfiamat császárral(akkor nem örültem,de így utólag nem bánom),mert nem akart megfordulni a kis rafinált,a könnyebb utat választotta!3720g. volt,és 53 cm.Első baba,csak a végén fogadtunk orvost,a császármetszés miatt.
2010. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hello

kislányom nov.18-án született 2800 grammal, nagyon gyors és könnyű szülés volt, fogadott orvosom és szülésznőm volt (50 és 20 eFt), bp-en lakunk, a két hós kontrollon már 4700 gr volt a kisasszony

2010. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16.33 Anarcs
2010. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nov. 6-án szültem császárral szegeden!Nagyon vártuk a kisasszonyt 3240 és 51cm született 2 hónaposan volt 60 cm és 5200 g.
2010. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló

Az első válaszoló vagyok,mára már nekem is megváltozott a szülésről a véleményem,szívesen bevállalnám még egyszer :)

De sajnos már nem igen lesz rá lehetőségem :(

2011. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!