Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám alig akar...

11 hónapos babám alig akar ebédet enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 ebédelünk, vele együtt eszem. Darabos ételt eszi, a pépesre már rá sem akar nézni, de 10-12 falat után nem kér többet. Egy óra múlva leszívja a cicimet és azon alszik el. Pedig az ebédet már réges.régen kiválottuk... Kicsit el vagyok keseredve emiatt. Kap Cebiont is. Súly 10 kiló, tehát nem látszik rajta, hogy "éhezne".
2010. jan. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
és mennyit reggelizik?mennyit tízóraizik?és mit?lehetséges hogy délben még nem annyira éhes mert jól lakott a reggelivel vagy tízóraival?
2010. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém se nagyon evett 2 hétig, de ma végre kibújt a 7. fogacska és dupla adagot evett. Hátha csak a fogzás miatt étvágytalan a tied is.
2010. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia , az én babám rendesen kb. 12 hós korától eszik főtt kaját, de ált. vacsira ette meg az adagját, ebédelni nem akart. aztán rájöttem, hogy a reggeli meg a tízórai túl sok neki, és ezért nem akart ebédelni. azóta reggelit kap, de tízóraira csak egy kis reszelt almát, attól jól nem lakik, sőt még meg is hozza a z étvágyát. mióta erre rájöttem, azóta eszik rendesen ebédet.
2010. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a fogára gyanakodnék, az enyém 13 hónapos és már két napja alig eszik, alig alszik. Semmi baja, de most jön a 8. foga, úgyhogy attól van szerintem
2010. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanez volt. és torokgyuszija lett:(
2010. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!