Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kettő mehet együtt? (fogzás)

A kettő mehet együtt? (fogzás)

Figyelt kérdés

Nagyon szenved a kisfiam. Éjszaka 2 órákat alszik, már napközben is nyűgös és még cicin is sír.

Van itthon Chamomilla CH15. Ebből mehet napközben 2x5 golyó? Mondjuk kora délután és estefelé?

Utána esti fürdetés előtt egy Viburcol kúp?

A kettő együtt mehet? Nyugodtabb lesz tőle? Segít enyhíteni a fájdalmát?

Vagy van még itthon Panadol Baby is. Esetleg azt adjam?


2010. jan. 25. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Chamomillát én 3x5 adtam neki, mellette este fürdés után viburcolt, sőt volt olyan is, hogy éjjel nurofent is, annyira szenvedett. Nekünk a chamo bejött, a többi nem, de a borostynánlánc nagyon jó neki.

1 éves kislány, 8 és fél foggal :)

2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A chamomillát én is háromszor adom, illetve vagy Panadol Baby-t, vagy Nurofent. A chamomilla nálunk a nyűgösséget oldja, de a fájdalmat nem. A fájdalomcsillapítóktól pedig maximum valamivel kevesebbszer kel éjjel, és talán könnyebben alszik vissza. Most jönnek a rágók! :-((
2010. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3x5-öt adok a Chamomillából. Mehetnek együtt ezek a szerek de nem biztos, hogy van értelme. Ha a Chamomilla bejött akkor ez elég kellene, hogy legyen.
2010. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor 3x adom a bogyeszt.

Annyit hallottam, hogy az elején felerősíti a tüneteket.

Ez mit jelent? Akár még 2-3 napig rosszabb éjszakáink lesznek? Nem 2 óránként, hanem óránként fog kelni?

2010. jan. 25. 12:35
 5/11 A kérdező kommentje:

A Viburcol kúpnál is figyelni kell arra, hogy előtte és utána fél órával ne egyen?

Mert az esti pancsi után rögtön szopizni szokott és aludni.

Kezdjük hamarabb a fürdetést, adjuk be a kúpot és várjunk fél órát a szopival????


bocsi, hogy ennyit kérdezek...

2010. jan. 25. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A chamo nálunk nem okozott durvább tüneteket, nem hiszem, hogy óránként kelne majd miatta. Azt viszont tudom, ha elkezded adni, akkor reggel kezdd, ne délután vagy este.

A viburcolnál nem hiszem, hogy be kell tartani a fél órát, mi fürdünk, kúp, öltözés és szopi rögtön utána.

2010. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért? Ma már 2x adtam, de 14 órakor kapta az első adagot (3x5 bogyesz), majd 15:40-kor kapott megint ennyit. És fürdés előtt adnám az utolsó adagot.

Baj, hogy du. kettőkor kezdtem??? :(

2010. jan. 25. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint első. Ha már beadtad, mindegy :)

Nekem azért mondták ezt, amit te is írtál, hogy eleinte felerősíthetik a problémát és hogy ha délután kezded el adni, az szerintem este tetőzik. Gondolom én.

Egyébként lett javulás? Milyen éjszakátok volt?

2010. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem erősítette fel délutánra, sőt, 4-6ig aludt. :)

Viszont az éjszaka ugyanolyan volt :( 2 óránként keltünk :(

ma folytatom, de éppen most vettem észre, hogy elfogyott a bogyesz, csak 2 db van és meg kell várni a férjemet, mert most nem tudok lemenni a patikába :(

Így majd du. 5 körül adom a mai 2. adagot és este a 3. adagot. Vagy ha ma csak 2x kapná, az nagy gáz szerinted?

2010. jan. 26. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ma csak 2x kap, nem gáz. Majd holnap adod újra rendesen. De én továbbra is a borostyánláncra esküszöm.
2010. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!