Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki depire és hangulatingadozá...

Aki depire és hangulatingadozásra hajlamos volt az első terhességkor, az a másodikat hogy viselte?

Figyelt kérdés
A második gyerek után is vissza lehet könnyen nyerni azt az alakot mint ami az első után volt?
2010. jan. 25. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A hangulatom sokkal jobb, mint az első után. Depinek még a nyoma sincsen, talán azért mert egyszerűen időm sincsen rá. A nagyobbik megköveteli, hogy ugyanannyit foglalkozzam vele, mint ezelőtt. Az alakommal sajna már nem ugyanez a helyzet, bár nekem az első után is nagyon nagy meló volt visszafogyni, most sajna még rosszabb a helyzet. :( De ez nem mindenkinél van így, van akinél meg sem látszik a két gyerek!
2010. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

össze sem lehet hasonlítani. de már a szülés is teljesen más volt, nem tudom, hogy emiatt van-e, de most le tudom nyomni,ha jönnek a buta gondolatok és kezdenék elkeseredni, pedig éppen tokorgyulladásom van,a 2 éves nagy lányom náthás és lázas volt tegnap, a 6 hetes kis lányom pedig még "csak" kicsit náthás, szóval lenne okom elkeserdni, de most nyugodt vagyok és bizakodó,hogy a nagyobb hamar meggyógyul, a picit pedig sikerül megvédenünk némi odafigyeléssel.

Az alakom sosem volt nagy szám, de most ugyanannyi vagyok, mint a második tehrsségem előtt, nem híztam semmit mióta itthon vagyunk, sőt fogytam 3 kg-t, igaz most épp másféfl óránkétn szoptatok :)

szerintem sokkal könnyebb a második babát feldolgozni és higgadtabban kezelsz mindent. A másodiknak már egyészen pici korban is tudtam örülni, míg az elsőnél az első félév rettegés volt szinte csak. :)

2010. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyen a két picivel,nagyon nehéz?Segitséged sok van,sétákat hogy oldjátok meg?
2010. jan. 25. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem (első) 5 év van a két gyerek közöztt, így szerintem sokkal könnyebb addig amíg a kisebbik pici. Amikor már 1 év körüli, akkor lesz egy picit nehezebb, mert nem fognak tudni együtt úgy játszani, mintha kisebb lenne a különbség. A séta, meg az elmenetel nekünk könnyebb, mert a nagy már tud tekjesen egyedül öltözni, csak a cipő kötésnél kell segíteni.
2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem mondom, hogy könnyű, ez a hét az első, amikor teljesen egyedül leszek a picikkel, eddig anyám és anyósom itt voltak velünk felváltva, ráadásul most betegek is vagyunk, de azért nem cserélnélk senkivel, imádom a lányaimat! Amúgy nekem eddig úgy tűnik, hogy könnyebb, mint gondoltam, sok midnenben gyakrolatiasabb az ember a másodiknál és pl már nem fogja fel tragéldiának, ha sír egy kicsit a baba és megengedi magának azt a luxust, hogy elmegy wc-re, ha pisilnie kell :)
2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és persze ohne napirend. levegőre akkor megyünk, ha a nagy felkel a délutáni alvásból, hiába akkor már hidegebb van és volt olyan nap, hogy nem jutottunk ki. olyankor próbáltam szellőztetni, de én szerencsés vagyok, mert van egy nagy teraszunk és oda ki tudun kmenni akár fél órűra is, ha amikor a pici alszik (persze vele együtt)
2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!