Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó bababarát helyet nyárra,...

Jó bababarát helyet nyárra, nyaralás céljából?

Figyelt kérdés
Nekem a Kolping hotel nagyon drága.
2010. jan. 25. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyáron szerintem nem kell annyira nagyon bababarát helyre menni mert olyankor több a lehetőség a szórakozásra, kikapcsolódásra. Én voltam a Kolpingban nagyon jó volt. Máshol még nem voltunk.
2010. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.galgocvendeghaz.hu
2010. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly nyáron görgországban voltunk (akkor 5 hóanpossal és 9 évessel)

Kocsiba beültünk, kimentünk, kerestünk szállást (légkondis apartman volt 40-50 euróért/4 főnek)

Mivel indén nyáron akicsi majdnem másfél éves klesz, megint kempingezni megyünk, mint áltlába. Magyaroszágon, ha voltunk (vagy munkahelyi üdülőbe mentünk, vagy sima panzióba)

Ez ababbarát dolog olyan divatos manapság, de sosem értettm, hogy tulképpp mitől bababarát valami.

2010. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velence Resort & Spa. Most voltunk a hétvégén, igaz gyerek nélkül, de megbeszéltük, hogy visszamegyünk a kicsivel is.
2010. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szlovén tengerpart, nagyon sok a gyerek, vannak jó programok, az árszínvonal a felkapottabb magyar helyeknek felel meg.
2010. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sorsi5 válasza:
Ha belföldi szálláshelyre gondolsz, akkor Kőszegtől nem messze, Büköt tudom ajánlani. A városban van egy nagy termálfürdő, ahol azért sok gyerekmedence is van. Mi a Fény Házban szálltunk mag, ami nagyon jó kis bababarát szálláshely. Családcentrikusak teljesen. Tényleg, ha bármi volt, segítettek, nagyon tetszett a tulajdonosok hozzáállása a dolgokhoz.
2011. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!