Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a miskolci Kikelet Hotelről, ill. a miskolci Barlangfürdőről?

Figyelt kérdés
Májusban szeretnénk "nyaralni" menni kisfiunkkal, aki akkor lesz 1 éves. Úgy gondoltam, Miskolcra megyünk, megszállunk a Kikelet Hotelban, s pancsizunk a Barlangfürdőben. Szerintetek érdemes egy 1 éves gyerekkel a fenti hely(ek)re menni. Vagy tudtok ajánlani valamilyen jó kis bababarát helyet, ahol el tudunk tölteni egy hétvégét?
2010. jan. 25. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Miskolc -Tapolcán voltunk nászúton, a Bástya hotelben.A barlangfürdőben voltunk, gyönyörű.Csak nekem az nem tetszett, hogy elég hideg a víz.Ami a barlang részben van, az egy ekkora gyereknek hideg.Van két medence is, az egyik melegebb, de az sem túl meleg.Ekkora babát nem láttam ott, mondjuk mi decemberben voltunk.A Bástya hotelt nem ajánlom, mert nem bababarát.Van wellness része, de ott is elég hideg a víz.

2010. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Barlang fürdő nagyon szuper! A hotelben bent nem voltam mert én miskolci vagyok, de tudom hol van. Ha csak egy hétvégére mentek akkor ajánlom nektek Miskolc-Tapolcát de 3-4 napnál többet nem érdemes ott lenni mert igazából nincs olyan sok minden. Pár napra mindenképpen érdemes elmenni. És a barlang fürdő tényleg fantasztikus! Mikor felújítva megláttam azt hittem, hogy valahol külföldön vagyok egy luxus helyen.

Nagyon szép még Lillafüred is (Palota szálló, Hámori tó, vízesés, erdei kisvasút, barlangok) az is Miskolc mellett van, autóval kb.20-25 perc Tapolcáról. Ha már azon a környéken vagytok, ne hagyjátok ki. Csak majd vigyetek vastagabb ruhát mert ott a Bükkben min.5 fokkal mindig hűvösebb van.

2010. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!