Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babójának köldökgombá...

Akinek a babójának köldökgombája volt, mit csináltak vele?

Figyelt kérdés

Ez nem egy gombás fertőzés, hanem egy vadhús féle, ami a köldökcsonk leesése után marad vissza. Ha volt valakinél ilyen azzal mit csináltak? Légyszi segítsetek!

Létezik rá valamilyen homeopátiás készítmény?


2010. jan. 25. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! A fiamnak is volt ilyen sajnos. 3 hónapos korában, amikor csípőszűrésre vittem a klinikára, megmutattam a sebésznek, és egy gyors mozdulattal "kikaparta". Ez elég szörnyen hangzik, de ne aggódj, engem jobban megviselt, mint a picit. Bekenték érzéstelenítővel, és utána egy pici kanálszerűséggel egyszerűen kivájták neki. Pár napig Betadinnel kenegettem, utána gyönyörűen rendbejött. Szerintem a homeopátiás szerek ezen nem segítenek, ezt sajnos ki kell vágni.

Egyébként szerencsére szonte nem is sírt, mikor csinálták, és utána rögtön megnyugodott.

2010. jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, 2 hónapos korában volt. (Előző vagyok).
2010. jan. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk egyátalán nem így csinálták, hanem lápisz rúddal (ezüs-nitrát) érintették meg többször is, ez olyan mintha leszárítaná a bőrt/húst onnan. Nem lehetett kellemes szegénykémnek, főleg mert volt, hogy véletlenül a lábához vagy a hasához is hozzáérintették, sokidő volt mire helyre jött, lehet jobban jártunk volna valami olyan módszerrel, amit előttem írt valaki. Ügyesek legyetek!
2010. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fiam már 14 hónapos lesz és még mindig ott van Neki!

A gyerekorvos azt mondja,hogy ér és elfog záródni, a bőrgyógyász azt mondta kenjem betadinnal, a gyereksebész beakar minket fektetni altatásos műtétre!

Kb 4 hónapos koráig lápiszolták!Már próbáltam rá aloe verát,

most sudocremmel kenem és néha egész jól besebesedik!Még a körömvirágon gondolkodom! Szerintetek?

2010. jan. 25. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, hogy csak most néztem vissza, de szerintem ha eddig nem múlt el, akkor talán tényleg a műtétet kéne választani, bár nem tudom, hogy mekkora méretű a dolog, a miénk egész pici volt. Minden jót! utolsó
2010. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!