Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi vízben fürdik 1,5 éves...

Mennyi vízben fürdik 1,5 éves gyerkőcötök?

Figyelt kérdés

Meddig ér neki?

És ott térdeltek a kád mellett végig vagy kicsit sertepertéltek addig valamin a fürdőben?


2010. jan. 24. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Ez most komolyan fontos kérdés? Vagy ennyire unatkozol? :D


Csípőig érő vízben fürdött a másfél éves fiam, és játszottam vele.

2010. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk márc.-ban lesz 2 éves a ksifiúnk, és ő kb köldökig érő vízben fürdik, a nagy kádban. Igazából azért, mert szeret hason feküdni, így ha könyököl, akkor sem ér bele az orra. Na persze, ha csapkodja, ez elekrülhetetlen :D

Amúgy mivel nálunk padlófűtés van, a földön ülünk, vagy térdelünk,guggolunk törölközőn, de sokszor van hogy ki kell futnom vmi miatt, ilyenkor is elvan. Tudja hogy nem szabad felállni. Volt hogy a kád szélén ültünk, szóval néha örökkévalóság az a 20 perc pancsi :D. Amúgy hamarabb eltelik az idő, ha vmivel játszunk, kupakkal, flakonnal, stb..

Persze ha vmi takarítanivaló, vagy egyéb dolog akad a fürdőben, akkor azt a fürdetéskor is meg lehet csinálni, néha ilyenkor szárítom a hajam.(a tükörből látom, és fent van a konnektor)

2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fontos csak érdekel és örülök, hogy válaszoltál. :P
2010. jan. 24. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagykádban, köldökig érő vízben, fél óra. Apa van vele, én terhesen már sehogy nem tudom ott kényelembe helyezni magam.... vagy ül a vécén és nézi, beszélgetnek, vagy lány labdát dobál ki apa meg vissza, vagy játszanak.
2010. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A víz mérete nálunk változó. A fiam kedvétől függ. Van amikor annyi víz van a kádban, hogy még száraz foltok is vannak az aljában. Ilyenkor nagyokat csapkod a "pocsolyában". Van, amikor éppen a combja közepéig ér, van amikor a köldökéig, és van úgy, hogy a cicijéig. Mikor milyen kedve van. A fürcsi elején az apa van vele a fürdőszobában, én addíg előkészítem a szobáját. Aztán én megyek be hozzá lefürdetni, apa pedig elkészíti az altató tápot. Utánna még játszunk mi is és amikor látom a fiamon, hogy fárad, akkor hívom apát, hogy vegye ki a babát a vízből. Én meg tartom a fürcsilepcsit. És egy közös öltözés követi mindezt. (egyedül nagy küzdelem)
2010. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!