Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha napi többször porszizom az...

Ha napi többször porszizom az orrát, hamarabb elmúlik az orrfolyás?

Figyelt kérdés
Vizszerű, éjjel horkolt is tőle ès nem tudott aludni, ma nem is ebédelt, nem is ivott ebéd helyett sem szegény:( 15 hós kislány. Folyamatosan ömlik az orra, már sebesedik is. Ilyenkor is kell orrspray?
2010. jan. 24. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
spray nem kell, de nem attól fog elmúlni, h gyakran porszívózod. persze porszívózd, fontos, de ez nem befolyásolja a termelődést.
2010. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hamarabb nem fog a porszívózástól elmúlni neki, csak nem fog neki lerakódni.
2010. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem múlik el hamarabb, de legalább nem lesz arc- és homloküreg gyulladása! Porszívózd csak nyugodtan, ha nagyon folyik, akkor nem kell a spray. És törölgesd zsepivel (ne dörzsöld, csak nyomd oda)
2010. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, igy lesz, köszike!!!
2010. jan. 24. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki Coryzaliát,ez egy homeos szer,pont ilyen orrfolyásra.Nagyon jó.
2010. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte, amíg nagyon hígan folyik akkor pl Nasivin orrcseppet kellene használni. Pár nap alatt be fog sűrűsödni neki, akkor viszont én az orrspray (tengervizes) helyett inkább a sóoldatos orrcseppett (Tengervizes) ajánlanám. Szerintem sokkal kíméletesebb dolog cseppenteni, mint orron spréni valakit. (Én is használtam sprayt.) Nekünk ilyen 13 hónapos korában volt (orrfolyás, semmi más tünet) És elvittük dokihoz. Ő mondta, hogy ezt kell az ilyen esetben csinálni.
2010. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!