Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrporszívóról vélemények?

Elemes orrporszívóról vélemények?

Figyelt kérdés
Kislányom eléggé meg van fázva, porszívózom az orrát rendesen. De éjjel úgy felriadt a porszívóra, hogy kb. 30 perc mire megnyugtatom. Arra gondoltam vennék ilyet, hogy ha nem is annyira, mint a rendes porszívóval, de legalább valamennyire ki tudjam szívni neki.
2010. jan. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy a "valamennyire" nem elég. amíg jön belőle, ki kell szívni. Ilyenkor ne azt nézd, hogy felriad rá, majd alszik tovább, de ha nem szívod ki rendesen akkor nyugtalanul fog aludni vagy pedig vissza sem alszik.

A legjobb a porszívós! Elemesre ne költs, mert nem fogod használni.

2010. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk elemes van, és én nagyon szeretem. A babám sem fél tőle, és jól kitisztítja az orrot. Az a lényeg, hogy jó elem legyen benne, és akkor erősen szív. Mi újratölthetőt használunk, és így tényleg jó.
2010. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be az elemes, konkrétan alig szívott ki valamit, utána a porszívós ötször annyit kiszedett. Többször próbálkoztam, de mindig így jártunk, úgyhogy már nem bízom az elemesben. Inkább ébredjen fel, minthogy bennmaradjon a váladék.
2010. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!