Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csuklik rendszeresen 1...

Miért csuklik rendszeresen 1 hetes babám? Próbálkoztam már citrommal. Sajnaos nem vált be. Tanács?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azért csuklik, mert a rekeszizmai még nem fejlődtek ki teljesen. ez 1 normális dolog, semmit nem kell tenned vele. ne adj neki citromot, mert gégegörcsöt kaphat tőle!
2010. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális a csuklás, ne aggódj! Nincs még rendesen kifejlődve a gégéjük és ezért is lehet hogy csuklik. Az én lányom is sokat csuklik a mai napig, 16 hetes. Magától el fog múlni. Ha netán idegesíti, akkor szoptasd meg kicsit, vagy adj pár korty babavizet (ha tápszeres).

Minden jót kívánok! :)

2010. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Jaj én is utálom a citromot!Tuti nem adnék babának,a lányomnak sem adtam!Hagyd majd kialakul nála, és a gyerekorvosom mondta hogy ez a csuklás az anyukát jobban zavarja mint a babát!A lányom még álmában is csuklott, sőt volt hogy csuklás közbe aludt el!Szóval tényleg nem zavarta annyira mint engem!
2010. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Több cikkben is olvastam, hogy ez a babákat egyáltalán nem zavarja. A citromlevet én se adnám, nemigen tesz jót a pici gyomrának!
2010. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azt mondta valaki hogy lehet serve van azert csuklik ennyit. De szerintem hulyeseget mond. Mar 16 hos a kiscsajszim es meg mindig vannak olyan napok hogy ketszer haromszor is rajon a csuklas. De hala istennek egeszseges!!! Szerintem nincs miert aggodni!! Minden jot kivanok.
2010. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat,már nagyon izgultam hogy nincs e valami baj. Valóban nem zavarhatja mert nem sír,nem nyűgös tőle.Általában szopi után csuklik és nem nagyon böfizik utána...lehet ez az oka.?
2010. jan. 24. 06:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet ez is az oka, az én lányom sem tudott sokáig böfizni, aztán persze, jó sokat csuklott. A citromot tényleg felejtsd el, a szülőket jobban zavarja a csuklás, mint a babócákat. Az enyém még el is aludt sokszor csuklás közben.
2010. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsánat h belekérdezek.nekem még van pár hetem a babázásig de érdekelnek az ilyen kérdések.kérdésem az lenne h amikor csuklik a babátok akkor kézben kell tartani vagy fekhet is.nem kell félni h felbüfizik vmit?köszönöm.36 h kismama
2010. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden baba csuklik,ez normális.Nem fejlődött ki még rendesen a rekeszizmuk és ez tényleg jobban zavar minket,mint a babákat.Van,hogy alvás közben is csuklik,nem kell felvenni emiatt,majd elmúlik neki.
2010. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk már 6 hónapos, de a mai napig sokat csuklik. A legtöbbször akkor, ha megnevettetjük. :-) Mi sosem adunk neki semmit, ha esetleg szopizna utána, akkor mindig elmúlik neki tőle, de külön ezért nem szokott cicit kapni. Egyáltalán nem zavarja, gondolom hozzászokott, mert már a pocimban is naponta legalább 2x csuklott.
2010. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!