Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák? Egy két...

Tápszeres anyukák? Egy két honapos babátokkal hipoallergén tápszert etettek?

Figyelt kérdés
Van aki esetleg nem azt ad neki?
2010. jan. 23. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt adtam 2 hósan de az nem jelenti az hogy te nem adhatsz neki olyat ami nem az.Nem lesz baja ha mégis azt jelzi ne aggódj.Csak eyg példa amikor 2-esre kelltett váltani másmilyen faját akartam de nem evett napokig annyit amennyit szoktott,tehát észreveszed ha nem egyeztek ha bármi kérdésed lenne írj privit,10 hós elejétől(sajnos)tápis kiscsaj anyucija
2010. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ha a családban bárkinek bármilyen allergiája van, akkor ajánlott a HA-s tápi.
2010. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk azt mondta, hogy egy éves korig, de legalább 6 hónapos korig minden babának ajánlott a hipoallergén tápszer. (mi 10 hós korig ettük)
2010. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ti melyik fajtát etetitek és mennyibe kerül?
2010. jan. 23. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil HA Start-ot evett a kislányom 6 hónapos koráig, utána váltottunk HA 2-re.


Mind2 receptre olcsóbb:


[link]

A HA2 pedig 2240 Ft.

2010. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos kora óta nem HA-s tápszert adok neki,dokit megkérdeztem,azt mondta nyugodtan adhatom neki.Nincs a családban allergiás,semmi baja tőle,most 10 hónapos.
2010. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és Bebat adtam neki,utolsó voltam.
2010. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk alapból a Humana Ha1 LC Pufa tápszert írta fel a doki, az recepttel 1.900,- Ft. Ez hypoallergén, viszont elég hamar úgy döntött Tökim, hogy neki nem ízlik. Amin egyáltalán nem csodálkozom, mert megkóstoltam, és tényleg botrányosan sz@r. Azóta Humana Baby-fit 1-est eszik, ez banános, édesebb, viszont nem hypoallergén, hanem antirefluxos.

Banyuci

2010. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már újszülött korától rendeset kapott.nutrilon 1-est
2010. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!