Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price tanuló kutyus,...

Fisher price tanuló kutyus, van eladó nektek?

Figyelt kérdés
Menyi lenne az ára?
2010. jan. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes megvenni az újat. az még nincs agyonhasználva, rágcsálva esetleg. persze ha van rá mód. Én karácsonyra vettem egyet unokahugomnak, imádja:)meg az anyuka is imádja:)
2010. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én tesz-vesz-en láttam eladókat használtan, de egyet értek az első hozzászólóval, mert tényleg érdemesebb ujonan megvenni, mert mire fellicitálják az árát, már majdnem ott van, mintha ujonan vennéd! Mi karácsonyra vettünk és le is volt árazva így 7000-ért megvehettük. Nagyon ari és mindenki szereti még a nagyszülők is játszanak vele...
2010. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan érdekelne amin van szivecske funkcio is!
2010. jan. 26. 08:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de tényleg ennyire jó ez a tanuló kutyus? Tényleg tanul tőle valamit a gyerek vagy csak egy újabb méreg drága porfogó lesz belőle?

Én a tesz-veszen vettem egy "tanuló macit" a fiamnak. v-tech gyártmány, Alfi maci, angolul beszél és dallamokat játszik. 825 Ft-ért nyertem meg az aukciót, ennyiért még meg is érte szerintem. Nem tudom ez a tanuló kutyus mit tud még tényleg érdemes e megvenni, mert nekem 7 ezer Ft nagyon sok egy plüssjátékért. Abból már veszek neki bölcső hintát... Írjatok már légyszi, hogy mit tanít ez a kutyus meg hogy van e haszna egyáltalán. Köszi

2010. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.most láttam,hogy az Auchan-ban akciós lesz.7400-ért.azt érdemes megvenni.használtam se kapsz annál olcsobat,ez legalább ujj.
2010. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A 8,47 esnek.ez a kutyus mondókát mond,gyerekdalokat énekel,színeket,számokat tanít.2 funkciója van,az egyikben énekel,és játszik,tehát ha megnyomod a pocakját akkor beszél,hogy megnyomtad a pocakom,aranyos éneket énekel.ha megnyomod a kezét mondja hogy kéz,meg láb meg fül,meg pocak,aztán azok színeit is tanítja,pl zöld kéz,kék fül,sárga láb.időnként magától is beszél,pl kukucs látlak,a barátom vagy,szeretlek,stb.fiam nagyon szépen el van vele.táncol,nevet neki.ha pénzszűkébe lennék nem vennék a gyerekemnek ilyen játékot.Esetleg összedobatnám a családdal.
2010. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Mi is karácsonyra kaptuk a fiam most 8 hónapos, és egyre inkább szeret vele játszani. Mosolyog rá, amikor elkezd énekelni, és azerintem később még inkább hasznos lesz számára.
2010. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van tanulókutyus,szivecske funkciós,és semmi pénzért nem adnám el. A kislányom karácsonyra kapta,de imádja. Nagyon szuper dalokat énekel,villog a szivecske közben,mondókákat is tud. Én szerintem nem olyan vészes a Teszveszes ára meg az Újonnani ár között a különbség,érdemesebb lenne újat venni. Így hogy elmúlt a karácsony,nagyon leakciózták a boltok,mert elég sok a nyakukon maradt.
2010. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!