Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha későn szokik hozzá...

Nem baj ha későn szokik hozzá azokhoz az ételekhez amiket mi eszünk?

Figyelt kérdés
10 hós múlt, főztem már olyat amit ő is ehetett volna, de nem aratott nagy sikert, amit viszont neki, külön főzök az a kedvence. Hogy fogja így megszokni az ételeinket? Amúgy nem vagyok annak a híve, hogy azt egye amit mi, mert ugye tojásfehérjét nem ehet és a tejes dolgokkal is vigyáznunk kell, mert kiüti és fúszereset sem szabad, mi meg ilyeneket eszünk.
2010. jan. 23. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom 11 hónapos és még mindíg külön főzök neki,mi is fűszeresen,tejfölösen eszünk :o(

Sokszor csinálok olyat amit Ő is ehetne, de nem igazán érdekli. A levesből a zöldségeket,husit imádja, és néha a Budapest ragus kajából is eszik.

2010. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még bőven ráér azt enni, amit ti esztek. Én csak 1 éves koruk után kezdtem el lassan azt enni adni nekik, amit mi eszünk, és semmi gond nem volt.
2010. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom 11 hós, ma kapott először egy kis frankfurti levest, mert szabályosan remegett érte mikor meglátta, hogy azt eszem, szedtem neki is (kevés répát, krumplit meg a leves levét összenyomkodtam neki), eddig csak babakaját kapott, abból is csak az üvegeset ette meg pépesen. De láttad volna, hogy, hogy falta...
2010. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

édes lehetett....

akkor nem lesz gond remélem..

2010. jan. 23. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hósan csak most ismerkedik, pár falat, mintha nassolna. Hát ez van:)
2010. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fordított a helyzet.10,5 hós a lányom.

A pépes, turmixolt (amit én főztem)ételek már szóba se jöhetnek mert nem eszi meg.

Az üveges bébiételeket imádta,(8 hós koráig ette)már azt sem fogadja el.

Csak azt hajlandó megenni amit mi:(

Ezért lightosan kell főznöm.

2010. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!tudnal otleteket adni?miket fozol?
2010. jan. 23. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Krumpli főzeléket-tejfölös habarással.

Májgombóc levest(nem borsos, fűszeres).Húsleves ugyan így.

Rakott krumplit-Ilyenkor sárgáját kap,fehérjét nem.

Sajtos tésztát.

Lasagne-t darált pulyka hússal.

Meggyszószt.

Csirke pörkölt tésztával(én olívával főzöm)


Utolsó voltam

2010. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!