Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Hozzá fog nőni...

Fiús anyukák! Hozzá fog nőni a fiam a csomijához?

Figyelt kérdés

Elég nagy a fiam zacsija, hozzá fog nőni? Majdnem a térdéig lóg ha felemelem a babám, ami mondjuk most picit vicces, de csak ha normális... Nálatok is az elején aránytalanul nagy volt?

6 hetes baba anyukája. Z


2010. jan. 22. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
doki nem mondott semmit?
2010. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a "majdnem a térdéig" remélem csak túlzás :) Amúgy szerintem kicsit tényleg nagyobb szokott lenni, de nyilván ha gond lenne, azt észrevette volna a doki. Ha majd legközelebb látja védőnő, gyerekorvos, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy ennek ilyen nagynak kell-e lennie, én látatlanban nem tudom megmondai ugyanis, hogy mi a túl nagy, arról nem is beszélve, hogy én csak a saját fiamét láttam, és egy esetből általánosságra következtetni botorság lenne a részemről.
2010. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az újszülött fiúcskák esetében a nemi szerv aránytalanul nagynak tűnik! Az én fiam 2 éves, és emlékszem, én is meg voltam lepődve a zacsija méretén, amikor először pelenkáztam! :) Azóta már teljesen normálisnak hat a mérete, a fiam sokat nőtt, a zacsik szinte semmit! :)
2010. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

látta orvos, persze, de nem mondott semmit.

Ma mikor vittem fürödni, ugye függőlegesen volt a vállamon, akkor láttam a tükörbe, hogy majdnem a térdéig ér :S mikor peluozom akkor teljesen normálisan néz ki, csak így felemelve volt olyan nagy... :S

1 hét múlva jön a doki, meg fogom kérdezni, de azért aki tapasztalt hasonlót kérem írjon!

2010. jan. 23. 00:11
 5/13 A kérdező kommentje:
00:11 köszönöm :) most kicsit megnyugodtam :)
2010. jan. 23. 00:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, 20 év múlva az egész berendezést kicsinek fogja látni. :-))
2010. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy a doki semmit nem mondott neked ebben az ügyben..nekem amikor a fiam megszületett szintén "nagyok "voltak a heréi,de nekem már a kórházban elmondták,hogy ez természetes,mert vizes..majd leapad.Az újszülött kislányoknak néha a kis cicijük szokott duzzadt lenni szintén ez okból..
2010. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen aranytlan meg nekik, en emlekszem jot nevettem amikor a doki csaszarozott es ebren lehettem, es miutan kiemelte a fiam, elkezdett rohogni, hogy "kire hasonlit ez a kisfiu hogy ilyen nagy a penisze?" ...na de ez szerencsere aranyosodott egy ido mulva.

Jo egeszseget!

2010. jan. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk Hidrokele miatt nagyobb- ez a vízsérv- kinövik a babák azt mondta a doki. Gyakorlatilag nagy százalékban nagyobb a fiúcskáknak. Figyeld csak meg, mikor melege van szép nagy- majdhogynem nincs is igazán tartása-lágy. Amikor pedig egy kis hűvös éri, rendeződik, helyes kis zacsi lesz belőle... Már 9 hetes a fiam és egyre kisebb- úgy fest valóban kinövi egyszercsak...
2010. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha melegben van, kitágul a zacsi, hogy több hőt tudjon leadni, hidegben összehúzódik.
2010. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!