Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 10 hós babám mióta beteg...

SOS! 10 hós babám mióta beteg volt (kórházban volt) nem fogadja el sem a cicit sem a tápszert. És a kedvenc ételeit sem! Mit tehetnék:? Fog még szopizni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
10 hónaposan már nem feltétlen kell szopizni,sem tápszert ennei.Adj neki rendes ételt,gyümölcsöket,főzelékeket ( nem gyárit),meglátod,hogy melyik étel az amit szeret.Estelg érdeklődd meg,hogy a kórházban mit kapott.Lehet,hogy az hiányzik neki.
2010. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Néhány kórházban hajlamosan jól megcukrozni a szerintük rosszul evő babák ételét. Próbáld meg cukrosan adni az ételeket, majd (feltéve ha elfogadja)fokozatosan csökkentsd a cukrot benne. A cicihez pedig egy kis álmos összebújásnál odakínálhatod. Ám ilyen idősen már nem kell. A tápszerrel ugyan úgy próbálkozhatsz mint az étellel. Cukorral, fokozatosan csökkentve azt.
2010. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehettél bent vele???

Mi is 10hónaposan voltunk kórházban és én kisfiam azóta rengeteget ébred éjjel és rettegve sír, nem bírta még feldolgozni és sajna azóta is folyamatosan hordjuk.

Valószínű te Babádat is lelkileg törte meg és ez a gond.

2010. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen bent voltam vele, csak ketten voltunk egy szobában. Ott csak bébiétalt kapott (üvegeset) azt megette. De ott se ette meg a gyümit. És már ot se fogadta el a cicit. De mi van azzal amit mondanak hogy egy ilyen korú babának méág napi fél liter tejet vagy tápszert kell ennie.

Amúgy banán ízesítésű tápszert vettem neki.

2010. jan. 22. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán éhes, ugy 5-6 óra nemevés után sem kell a cici vagy tápi? Éheztetsd kicsit ki, semmi nasi, tea, stb...fog inni tejet, ne aggódj. És tényleg kell a tej/tápi az egészséges testi és idegrendszeri fejlődéshez, ezt jól tudod. Jobbulást a picinek!
2010. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete jöttünk haza mi is a kórházból, igaz már 14 hós a lányom. Én is bent voltam vele, ketten egy szobában, de nagyon megviselte. Ő már nem szopik, leszoktatta magát, de tejet iszik minden reggel. A kórházban nem itta meg, és miután hazajöttünk sem akarta. Aztán mikor itthon elfogyott az antibiotikum reggel, aznap este óta már megint megissza. Ti szedtek még gyógyszert? Lehet az változtatja meg az ízlelésüket, és azért nem kell nekik.
2010. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosdz a gyomra, étvágytalan még szegény. Kinálgatsd! Türelem!
2010. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak türlemere van szüksége. A kórház egy felnőtnek is komoly stressz. Gondolj bele. Babusgasd és próbálkozz :) Jobbulást nektek, tarts ki.
2010. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!