Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már nagyon meg van duzzadva...

Ha már nagyon meg van duzzadva az ínye, és ma iszonyatos nyűgös volt egész nap, akkor mennyi idő, még kibújik a foga? Mármint duzzadt ínytől számítva nektek mikor bújt ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem kell sok

Pár nap,de ha nagyon nyügi,

tiszta kézzel megmaszirohatod vagy

adj egy rágókát a kezébe...

Ha esetleg ez sem segít,bekenheted

Dentinoxal,de ezt tényleg a

legvégső esetben! :)

2010. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 nap telt el a duzzadás és a fog kibújása közt nálunk. Semmi nyűglődést nem vettem észre, kicsit rosszabbul evett az utolsó pár napon.
2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változó. Volt, hogy 1 hónap telt el, de legutóbb pl. 1 nap. Este megmasszíroztam az ínyét, a foga ekkor még nem volt kint. Másnap a délutáni alvás előtt cseréltem pelust, akkor láttam, hogy kibújt a fogacska.
2010. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3-4 nap volt. :) Sokat rágókázott és kibújt neki. Párszor bekentem Dologéllel neki.
2010. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk dec.30-a óta és semmi sincs azóta de várjuk türelemmel.
2010. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!