Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos anyatejes babának...

7 hónapos anyatejes babának hányszor adtok egyéb ételeket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Tízóraira gyümölcsöt kap + szopizik is még, ebédre most kezdtem adni a főzelékeket, még csak kóstolgat...a többi csak szopi.
2010. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korában én még egyszer sem adtam. De ha akarsz adj neki.... Egybe, vagy elosztva.
2010. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.-nek:

Te magadtól döntöttél,hogy 2x adsz neki,vagy védönö,doki mondta?

2010. jan. 22. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan én döntöttem úgy, hogy adok neki gyümölcsöt,mert már kinézte a kezünkből az ételt... Már 4. baba, így nem kérdezek már senkit :D Nem eszik sokat, pár kanálnyit csupán, még a lényeg a szopizás.
2010. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy a többi gyerkőcnek is így adtam és 2 éves korukig szopiztak...
2010. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tízórai valami gyümölcs vagy joghurt/krémtúró, ebére valami nehéz főzi vagy valami babahami, uzsira megint gyümi.

És naponta többet van a cicin.

Sajna elkezdett fogyni a csak cicitől. Nálunk ezért kell így.

7hónapos

2010. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan elkezdtem adni neki egy pár kanál főzeléket vagy gyümit kóstolgatattam vele egyszerűen kinézte az ember szájából a kaját igényelte. 5 hónaposan a doktornő is mondta hogy kezdjem el a főzelékeket egyszer délbe. Aztán hat hónaposan a tejpépet írta ki. Most 7 hónapos elmúlt és 3 napja délelőtt adok neki gyümit. Így most délelőtt gyümi ebéd főzelék délután tejpép. És szopi reggel este meg ha igésnyli napközbe egyre kevesebb.
2010. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!