Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenyérhéjat, kiflicsücsköt...

Kenyérhéjat, kiflicsücsköt kaphat 8hónapos baba? (még nincs fogacskája)

Figyelt kérdés
anyósom ilyeneket ad neki-aztán beragad egy nagy falat-és sir,ha kiszedem-rá pedig csapvizet.nem árt neki,vagy győzzem meg valahogy?mi lesz később,ha pl nem evett jól-és sztem nem érdemli a csokit-de ő a kezébe nyomja.utálom a kettős nevelést
2008. aug. 11. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már korábban is adtam neki kenyérhéjat ,kekszet,kiflit.Elősegíti a fogzást.Persze mindig ott kell lenni vele mikor ilyeneket adsz neki.A csokit döntsd el te magad,én nem adtam nekik.
2008. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is adtam már 7-8 hónaposan kiflit, sőt, ilyenkor már csapvizet is adtam, nekem a védőnő azt mondta, amikor már rendes ételeket kap (mint pl. a kifli), akkor felesleges steril vizet adni, kaphatja a csapvizet is. Azóta azt issza. Persze kiflit úgy kell adni, hogy felügyelet mellett. A fiamnak se volt akkor még foga, sőt, most 9 hónapos és még most sincs, de azt hiszem, már jön neki. De abban igazad van, hogy ha te valamit nem engedsz meg, akkor anyósodnak nem kéne az ellenkezőjét csinálni. De az is igaz, hogy a nagyik ilyenek. Emlékszem, amikor én kicsi voltam, a nagyinál mindig kaptam csokit, otthon persze nem. A nagyinál még 8 évesen is ihattam cumisüvegből kakaót, pedig anyukám nagyon nem helyeselte. Hát ez így lesz, de a gyerekek ezért is szeretnek a nagyinál lenni, mert ott mindent lehet. Azért ha nincs a nagyival minden nap egész nap, akkor nem lesz elrontva.
2008. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy 1 éves korukig glutén tartalmú ételeket nem kaphatnak. De ismerek olyat aki adott már 6 hónaposan a babának kenéyrhéjat, és semmi baja nem lett tőle. Én azért kivárom az 1 évet.
2008. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi-akkor csak a nagyinál kap ilyeneket
2008. aug. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!