Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat állandóan?

Miért sírhat állandóan?

Figyelt kérdés
Az 5 hetes babám egész nap bömböl, nem a pocija fáj, azt már kizártuk. Nem akar elleni sehol csak ha kézben van, mit tudnék tenni,mert nem szeretném elkapatni, hogy mindig felkapkodjuk, de annyira sajnálom hogy sír. Mielőtt még jönnének a jobbnál jobb ötletek, igény szerint etetjük, szeretgetjük, játszunk vele amíg meg nem unja.
2010. jan. 22. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt csinálta, aztán rájöttünk, hogy fázik . És akkor ráadásul július közepe volt és nem hideg nyár.

Zoknit adtunk rá a rugi alá, aztán egy másikat a rugi fölé és zsákban volt egész nap. Ezzel szemben a nagyobb, aki ugyanúgy nyáron született egyszál bodyban élt két hónapig, takarót sem lehetett rá tenni. Éjszakára dobtunk rá egy pelenkát.

Próbáld ki hátha nektek is ez a baj.

Ja és a matracra mi tettünk egy paplant a baba alá.

2010. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy Dunstan Baby Language c. DVD, azon egy ausztrál nő elemzi a babák kböző sírásait; ha tudod, szerezd meg, nekünk sokat segített. Kb 3-hónapos korig volt használható.

A Youtube-ra is vannak feltöltve darabjai, az egész kb 2x20 perces. (Bár én ott leginkább csak a bevezető szöveget találtam meg.)

2010. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a bőre volt száraz,mire rájöttem miért sír sokat.Mindig oka van annak,ha egy ekkora baba sír.
2010. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fázás már nekem is gyanús, mindig hideg a keze-lába de a könyvek és a védőnénink szerint az nem mérvadó. De a zoknit ő is szereti és ha bebugyoláljuk a plüss plédjébe mindig nagyon elalszik.

Köszönöm a válaszokat lányok!

2010. jan. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!