Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a báránybundás...

Mit adjak a báránybundás extravastag kezeslábas anorák alá? 8 hós a kislányom, kérlek többen írjatok, tényleg nem tudom

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond,nekem meg első gyerkőc,se közel se távolt a rokonok közt kisgyerek nincs.


Nagyon vastag anorák,nem is láttam ilyet itthon,ezt mi is külföldrpl kaptuk.

A védőnő "nagyon kisegített",mikor azt mondta,hogy ne öltöztessem túl mert akkor attól fázik meg,de azért amikor minuszok vannak legyen rendesen aláöltöztetve a dolgoknak,rétegesen.

Hát ezzel nem vagyok kisegítve.


2010. jan. 22. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sima bélelt overál van, az alá hosszúujjú bodyt,vékony pulcsit,és nadrágot adok,ha nagyon hideg van akkor megtoldom egy harisnyával. Viszek takarót is, de azt ritkán teszem rá, csak ha esik a hó vagy ilyesmi...

Ha báránybundás akkor elég harisnya és hosszúujjú body,mert az nagyon meleg,és jól szigetel.

2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a véleményem ne öltöztesd túl a gyermeket, ha annyira vastag az a báránybunda, mert megfő benne szegény.
2010. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Nekunk gyapju overalunk volt amikor a fiam ujszulott volt.Gondolom valami hasonlorol beszelsz Te is:)

En akarmi is volt rajta,(kis nadrag,bodyval,vagy rugi)adtam meg ra egy kis pulcsit is.Ennel jobban sosem oltozettem fel,bar mi Hollandiaban elunk,es itt azert nem ropkodnek ugy a minuszok.Ezt amit en most irtam neked,kb 0fok korul ertsd,es akkor talan igy tudsz viszonyitani.

2010. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig nekünk is ilyen sima bélelt volt,de azt kinőtte már,nem tudom ráadni ha normálisan alá akarom öltöztetni.


És most azért csak minusz 5 fok van itt,inkább rákérdeztem itt.

2010. jan. 22. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk csak sima orkános overálunk van,az alá bodyt és vastagabb rugit adok. A babakocsink alapvetően nem téliesíthető, ezért beleteszem őket a merevítő nélküli mózeskosarukba. Sokszor 2-3 órát is sétálunk, de mindig melegek, amikor levetkőztetem őket.
2010. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon vastag az overallunk, amikor aláöltöztettem, szegény gyereket csurom izzadtan vettem ki belőle, mehettünk a kádba, hogy meg ne fázzon. Azóta csak body, kisnadrág zokni összeállítást adom alá, amiben itthon is van, így nagyon jól érzi magát.
2010. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!